Kuidas Rivierat kasutada

Kuidas Riviera kasutada: olulised näpunäited ja teave

Riviera on São Paulo rannikul, mis on tuntud oma paradiisikaliste randade ja kalli infrastruktuuri poolest. Kui plaanite reisi Rivierasse või soovite lihtsalt sellest võluvast kohast rohkem teada saada, on see ajaveeb teie jaoks!

Riviera

tundmine

Riviera on piirkond, mis asub Bertioga vallas, umbes 120 km kaugusel São Paulo linnast. See on kuulus kristallselgete vete, valgete liivade ja uimastatavate maastike randade poolest. Lisaks on Rivieral täielik infrastruktuur, pakkudes külastajatele mitmesuguseid vaba aja veetmise võimalusi, näiteks restoranid, baarid, kauplused ja sporditegevused.

peamised vaatamisväärsused

Riviera pakub mitmeid atraktsioone kõigi maitsete jaoks. Vaadake mõnda peamist:

 • Riviera rand: üle 4,5 km pikk, see rand sobib suurepäraselt lõõgastumiseks, päevitamiseks ja mere nautimiseks.
 • Shopping Riviera: kaubanduskeskus erinevate poodide, restoranide ja meelelahutusvõimalustega.
 • Golf: Rivieral on kõrge standardne golfiväljak, mis sobib ideaalselt selle spordi armastajatele.
 • Paadireisid: uurige piirkonda paadireisil ja avastage randu ja paradiisisaarte.
 • Kuidas oma viibimisest Riviera

  maksimaalselt ära kasutada

  Rivieras viibimise maksimaalselt kasutamiseks on siin mõned kasulikud näpunäited:

  1. Valige parim aeg: Riviera on sihtkoht, mida saab külastada aastaringselt, kuid suvekuudel (detsember -märts) on kõige tihedam. Kui eelistate vältida rahvahulki, kaaluge külastamist madalal hooajal.

  2. Broneerige oma hostimine ette: Riviera pakub mitmesuguseid majutusvõimalusi, alates luksuslikest hotellidest kuni hooajamajadeni. Broneerige kindlasti ette, et tagada parim ööbimiskoht.

  3. Avastage naaberrandu: lisaks Riviera rannale on selles piirkonnas ka teisi võluvaid randu, näiteks Guaratuba rand ja São Lourenço Beach. Uurige kindlasti ka neid kohti.

  4. Proovige kohalikku kööki: Rivieral on suurepärane gastronoomiline pakkumine, kusjuures restoranid pakuvad traditsioonilisi roogasid rahvusvahelise köögi juurde. Proovige kindlasti piirkonna värskeid mereande.

  Järeldus

  Riviera on kohustuslik sihtkoht neile, kes otsivad paradiisikaid, kvaliteetset infrastruktuuri ja lõõgastusmomente. Oma kaunite maastike ja vaba aja veetmise võimalustega pakub Riviera külastajatele ainulaadset kogemust. Seega lisage see sihtkoht kindlasti oma reisiloendisse ja kasutage kõige maksimaalselt Riviera pakkumist!

  Scroll to Top