Kuidas riietuda lapse temperatuuri

Kuidas last temperatuuri järgi riietuda

Kuidas kanda last vastavalt temperatuurile

Kui tegemist on lapse riietumisega, on teie mugavuse ja heaolu tagamiseks oluline kaaluda ümbritseva õhu temperatuuri. Selles artiklis arutame, kuidas last kanda vastavalt temperatuurile, et saaksite tagada, et see on alati korralikult riietatud.

Erinevate temperatuurivahemiku teadmine

Enne kui hakkame rääkima, kuidas last riietuda, on oluline mõista erinevaid temperatuurivahemikke ja kuidas need võivad mõjutada teie pisikese mugavust. Siin on mõned üldised juhised:

 • Kuumad temperatuurid (üle 25 ° C): Nendel soojematel päevadel on oluline riietuda last kergetesse ja värsketesse riietesse, näiteks puuvillakehad ja lühikesed püksid. Vältige lapse katmist paljude kihtidega.
 • Mõõdukad temperatuurid (vahemikus 20 ° C kuni 25 ° C): selles temperatuurivahemikus saate valida, kas last riietuda lühikese varrega t -särgi ja kergete pükstega. Vajadusel lisage lisakiht, näiteks kardigan või õhuke jope.
 • Värsked temperatuurid (vahemikus 15 ° C kuni 20 ° C): värskemate temperatuuride jaoks on soovitatav kanda last pika varsastatud t -särgi, pükste ja soojema jope või kampsuniga. Otste kaitsmiseks saate lisada ka sokke ja mütsi.
 • Külma temperatuur (alla 15 ° C): külmadel päevadel on oluline riietuda last kuumadesse ja mugavatesse riietesse, näiteks villamuined, polsterdatud mantlid, müts, kindad ja sokid. Veenduge, et laps oleks külma eest hästi kaitstud.
 • täiendavaid näpunäiteid lapse õigesti riietumiseks

  Lisaks toatemperatuuri kaalumisele on siin ka mõned täiendavad näpunäited, mis tagavad, et laps on alati hästi riides:

  • Kasutage kihte: lapse riietumine kihtidena võimaldab teil kohandada rõivaste kogust vastavalt temperatuurimuutustele kogu päeva jooksul.
  • Kontrollige lapse temperatuuri: tunda lapse kaela või rindkere temperatuuri, et saada aimu, kuidas ta end tunneb. Kui higistate, on see märk sellest, et see võib olla kuum ja vajab vähem riideid.
  • Kaitske otsad: beebi käed, jalad ja pead on alad, mis kaotavad kiiremini kuumuse. Veenduge, et need alad oleksid alati hästi kaitstud.
  • Vältige kitsaid riideid: väga tihedad riided võivad piirata beebi liikumist ja põhjustada ebamugavusi. Vali lõdvem ja mugavamad riided.

  Järeldus

  Lapse korralikult riietumine vastavalt temperatuurile on nende mugavuse ja heaolu tagamiseks hädavajalik. Ärge unustage kaaluda erinevaid temperatuurivahemikke ja kohandage riideid vastavalt. Samuti olge teadlik lapse ebamugavustundest ja tehke vajalikud muudatused. Nende näpunäidete abil olete valmis oma last korralikult igasse kliimasse riietuma.

  Scroll to Top