Kuidas rihmasid kasutada

Kuidas rihmasid kasutada

rihmad on väga kasulik tööriist veebiarendajatele, kes soovivad luua moodsa kujundusega reageerivaid saite. Selles ajaveebis uurime rihmade peamisi elemente ja kuidas neid oma projektides kasutada.

1. Mis on rihmad?

rihmad on Twitteri meeskonna välja töötatud CSS -i raamistik. See pakub mitmeid etteantud stiile ja komponente, mida saab teie projektides hõlpsasti kasutada. Rihmadega saate kiiresti ja kergemini luua reageerivaid paigutusi, menüüsid, nuppe, vorme ja palju muud.

2. Kuidas hakata rihmasid

Rihmade kasutamise alustamiseks peate lisama oma projekti raamistiku CSS -faili. Seda saate teha, laadides CSS -faili alla otse ametlike rihmade veebisaidilt või kasutades sisu edastamise võrku (CDN), näiteks Bootstrapcdn.

Pärast CSS -faili lisamist saate hakata oma HTML -koodi rihmade klasse ja komponente kasutama. Näiteks rihmade stiili nupu loomiseks võite kasutada klassi “BTN”.

Näide:

& lt; nuppklass = “btn btn-primary” & gt; klõpsake siin & lt;/nupp & gt;

Selles näites on nupul rihmade primaarne stiil, mille määratleb klass “BTN-Primary”. Nupu stiilimiseks saate kasutada teisi klasse.

3. Rihmade põhielemendid

rihmad pakuvad mitmesuguseid elemente ja komponente, mida saab teie projektides kasutada. Mõned rihmade peamised elemendid hõlmavad:

 • Menüüd: rihmad pakuvad eelnevalt määratletud stiile reageerivate navigeerimismenüüde loomiseks erinevate variatsioonidega.
 • vormid: rihmadega saate luua erinevate stiilide ja valideerimisvalikutega vorme.
 • tabelid: rihmad hõlbustavad reageerivate ja stiliseeritud tabelite loomist.
 • Pildid: rihmad pakuvad oma saidil pilte stiili- ja positsioneerimisklasse.
 • lingid: rihmadega saate linke hõlpsalt ja kiiresti kujundada.
 • 4. Täiendavad rihmade ressursid

  Lisaks põhielementidele pakuvad rihmad ka lisafunktsioone, mis võivad olla teie projektides kasulikud. Mõned neist omadustest hõlmavad:

  • karussell: rihmad pakuvad karussellkomponenti, mis võimaldab teil kuvada piltide või sisu interaktiivselt.
  • Video: rihmadega saate oma saidile vastutustundlikult lisada videoid.
  • Esiletõstetud lõigud: rihmad võimaldavad teil esile tõsta oma saidil esiletõstetud koodi või sisu.
  • arvustused: rihmadega saate oma saidil lisada kasutaja hinnanguid ja kommentaare.
  • reklaamid: rihmad pakuvad eelnevalt määratletud stiile reklaamide kuvamiseks teie saidil.

  Need on vaid mõned rihmade pakutavad lisaressursid. Saate uurida rohkem võimalusi ja komponente ametlikul raamistiku veebisaidil.

  Järeldus

  rihmad on võimas tööriist veebiarendajatele, kes soovivad luua moodsa disainiga reageerivaid saite. Täiendavate elementide ja ressurssidega hõlbustavad rihmad paigutuste, menüüde, vormide ja muu loomist. Proovige kasutada oma projektides rihmasid ja nautige kõiki eeliseid!

  Scroll to Top