Kuidas relvi joonistada

Kuidas relvi joonistada

Relvade joonistamine võib olla paljudele algajatele kunstnikele väljakutse. Kuid vähese praktika ja põhiteadmistega anatoomia kohta on nende joonistustes võimalik luua realistlikke relvi. Selles artiklis uurime mõningaid näpunäiteid ja tehnikaid, mis aitavad teil oma relvade joonistamisoskust parandada.

käe anatoomia

Enne relvade joonistamise alustamist on oluline mõista selle kehaosa põhilist anatoomiat. Relvad koosnevad kolmest peamisest lihasrühmast: biitseps, triitseps ja käsivars.

biitseps on käe esiküljel asuv lihas ja vastutab küünarnuki painutamise eest. Triitseps asub omakorda käe tagaosas ja vastutab küünarnuki laiendamise eest. Käsivars koosneb mitmest väiksemast lihasest, mis kontrollivad sõrmeotsid ja pulsi.

näpunäited relvade joonistamiseks

Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil relvi reaalselt tõmmata:

 • Uurige anatoomia: Enne joonistamise alustamist uurige oma käte anatoomiat, et mõista, kuidas lihased ühendavad ja liiguvad.
 • Märkus Viited: Otsige visuaalseid viiteid, näiteks fotosid või live -mudeleid, et aidata teil mõista relvade vormi ja üksikasju.
 • Kasutage juhendjooni: Alustage juhendjoonte joonistamisega, et aidata relvade lihaseid ja liigeseid õigesti paigutada.
 • Tõstke esile peamised lihased: Käte joonistamisel tõstke esile peamised lihased, näiteks biitseps ja triitsepsid, et anda joonistamisele rohkem määratlust ja realismi.
 • lisage varjutus: Kasutage varjutusmeetodeid süsivesiku sügavuse ja helitugevuse loomiseks.
 • näited relvakujundustest

  Siin on mõned näited relvakujundustest, mida saate inspireerida:


  Meeste käe kujundamine
  naissoost käe kujundus


  Mees Arm Design naissoost käsivarre disain


  Pidage meeles, et praktika on oma disainioskuste parandamisel kriitilise tähtsusega. Ärge kartke katsetada ja uurida erinevaid tehnikaid ja stiile. Aja jooksul muutute relvade joonistamisel enesekindlamaks ja osavamaks.

  Loodan, et need näpunäited on teile kasulikud olnud. Nüüd on aeg saada pliiats ja paber ning hakata harjutama! Lõbutsege relvad!

  Scroll to Top