Kuidas raseduse ajal kaalust alla võtta tervislikul viisil

Kuidas raseduse ajal kaalust alla võtta tervislikul viisil

Rasedus on naise elus eriline aeg, kuid see võib tuua ka muret, näiteks kaalutõusu. Paljud naised imestavad, kas raseduse ajal on võimalik kaalust alla võtta tervislikul viisil. Selles artiklis käsitleme mõningaid näpunäiteid ja hoolitsust, mis aitab teil säilitada tervislikku rasedust ja kontrollida kaalutõusu.

1. Tasakaalustatud toit

Raseduse ajal on oluline tasakaalustatud dieet nii ema tervise kui ka beebi arengu jaoks. Oluline on tarbida mitmesuguseid toite, sealhulgas puuvilju, köögivilju, lahja valgu ja täisteratooteid. Vältige töödeldud ja rikkalikku suhkrut, kuna need võivad kaasa aidata liigsele kaalutõusule.

2. Nõuetekohane treening

Treeningu harjutamine raseduse ajal võib tuua mitmeid eeliseid, näiteks kaalukontroll, vereringe parandamine ja lihaste tugevdamine. Siiski on oluline enne kehalise aktiivsuse alustamist ja rasedatele naisi, näiteks matkamist, ujumist ja joogat, valida arstiga ja valida arstiga.

3. Hüdratsioon

Hüdratsioon on raseduse ajal oluline, kuna see aitab säilitada keha tasakaalu ja aitab kaasa vereringesüsteemi nõuetekohasele toimimisele. Joo kogu päeva jooksul palju vett ja vältige suhkrut või kofeiinijooke.

4. Stressikontroll

Stress võib mõjutada nii ema kui ka beebi tervist. Otsige võimalusi lõdvestumiseks ja stressi vähendamiseks, näiteks hingamistehnikate harjutamine, meditatsiooni või teie soovitud tegevuste tegemine.

  • 5. Meditsiiniline jälgimine -Up
  • On oluline, et sünnieelne hooldus on regulaarselt ja järgida kõiki arsti juhiseid. Ta saab järgida oma kaalutõusu ja näidata tervisliku raseduse parimaid tavasid.

  • 6. Vältige piiravaid dieete
    7. Puhka piisavalt


    Oluline on meeles pidada, et rasedus pole aeg piiravate dieetide tegemiseks. Laps vajab korralikuks väljatöötamiseks toitaineid ja toidu piiramine võib teie tervist kahjustada. puhkus on raseduse ajal hädavajalik. Proovige piisavalt magada ja vajadusel kogu päeva jooksul väikesed uinakud võtta.


    Scroll to Top