Kuidas pöörata

Kuidas Masonit pöörata

Kui olete huvitatud vabamüürlaseks saamisest, annab see artikkel olulist teavet protsessi ja selle iidse ja salapärase vennaliku korra sisenemiseks vajalike sammude kohta. Vabamüürlus on diskreetne ja reserveeritud ühiskond, kus on rituaalid ja traditsioonid, mis ulatuvad tagasi sajandeid tagasi. Jätkake lugemist, et teada saada, kuidas saada vabamüüriks.

Mis on vabamüürlus?

Vabamüürlus on vennaskond, mis püüab edendada oma liikmete moraalset ja intellektuaalset paranemist, samuti heategevuse praktikat ja eetiliste väärtuste arengut. See põhineb vabaduse, võrdsuse ja vennaskonna põhimõtetel ning selle liikmeid tuntakse vabamüürlastena.

sammud vabamüürlaseks

 • Otsige ennast ja teavitage ennast: enne kui otsustate vabamüürluseks saada, on oluline uurida ja mõista vabamüürluse põhimõtteid ja väärtusi. Lisateabe saamiseks lugege raamatuid, artikleid ja rääkige vabamüürlastega.
 • Leidke vabamüürlaste pood: kauplustes on korraldatud vabamüürlus, mis on kohalikud üksused. Otsige oma piirkonnas vabamüürlaste poodi ja pöörduge lisateabe saamiseks vastuvõtuprotsessi kohta.
 • Tea nõuded: igal vabamüürlaste kauplusel võivad olla konkreetsed nõuded uute liikmete vastuvõtmiseks. Üldiselt on vaja olla vaba mees ja viis, uskuda kõrgeimasse olendisse ja omada siirast motivatsiooni saada vabamüüriks.
 • Esitage petitsioon: Pärast nõuete tundmist peate vabamüürlaste kauplusega liitumiseks esitama ametliku petitsiooni. Seda petitsiooni hindavad kaupluse liikmed.
 • Osalege intervjuudes ja hinnangutes: vastuvõtuprotsessi ajal võidakse teid kutsuda intervjuude ja hinnangute juurde, kus teil on võimalus kohtuda kaupluse liikmetega ning näidata oma huvi ja pühendumust.
 • Tehke initsiatsioonirituaale: kui teie petitsioon aktsepteeritakse, kutsutakse teid osalema initsiatsioonirituaalides, mis on spetsiaalsed tseremooniad, mis tähistavad teie sisenemist vabamüürlusse.
 • Jätkake oma õppimist: Pärast vabamüürlaseks saamist on teil võimalus jätkata oma õppimist ja isiklikku arengut vabamüürluse õpetuste ja tegevuste kaudu.
 • vabamüürlaseks saamise eelised

  Vabamüürlus pakub oma liikmetele mitmeid eeliseid, sealhulgas võimalust olla osa vennalikust kogukonnast, isiklikust ja moraalsest arengust, heategevuse tava ning rituaalides osalemise ning oluliste tseremooniate osalusest.

  Lisaks edendab vabamüürlus teadmiste ja kajastamise otsimist filosoofilistes ja eetilistes küsimustes, pakkudes õpikeskkonda ja pidevat kasvu.

  Järeldus

  Kui olete huvitatud vabamüürlaseks saamisest, järgige selles artiklis nimetatud samme ja pöörduge oma piirkonna vabamüürlaste poe poole. Pidage meeles, et vabamüürlus on diskreetne ja reserveeritud ühiskond ning vastuvõtuprotsess võib võtta natuke aega. Kui olete siiski pühendunud vabamüürluse põhimõtetele ja väärtustele, on see teekond seda väärt.

  Loodame, et see artikkel on andnud kasulikku teavet vabamüürlaseks saamiseks. Õnn isiklike teadmiste ja parenduse otsimisel!

  Scroll to Top