Kuidas parooli Messengerile panna

Kuidas panna parooli Messenger

Messenger on üks populaarsemaid sõnumsideplatvorme maailmas, mis võimaldab teil kiiresti ja hõlpsalt suhelda sõprade ja perega. Kuid paljud inimesed hoolivad oma vestluste privaatsusest ja soovivad oma sõnumite kaitsmiseks lisada täiendava parooli. Selles artiklis näitame teile, kuidas parool oma vestluste turvalisuse tagamiseks parooli panna.

1. samm: Messengeri värskendamine

Enne alustamist veenduge, et kasutate Messengeri uusimat versiooni. Külastage oma seadme rakenduse poodi (IOS või Google Play pood Androidi jaoks) ja veenduge, et need on Messengeri jaoks saadaval. Vajadusel laadige alla ja installige uusim versioon.

2. samm: pääseda seadetele

Avage Messengeri rakendus ja puudutage oma profiili ekraani vasakus ülanurgas. Seejärel kerige alla ja valige “Seaded”.

3. samm: privaatsus ja ohutus

Seadete piires keerake alla, kuni leiate jaotise “Privaatsus ja turvalisus”. Messengeri privaatsusseadetele juurdepääsu saamiseks puudutage seda suvandit.

4. samm: Messengeri parool

Privaatsuse ja turbeseadete piires leiate suvandi “Messengeri parool”. Puudutage seda suvandit oma rakenduse parooli konfigureerimiseks.

5. samm: parooli määramine

Suvandi “Messengeri parool” valimisel palutakse teil oma identiteedi kinnitamiseks sisestada oma Facebooki parool. Sisestage oma parool ja koputage “Jätka”.

Järgmisena saate Messengeri parooli konfigureerida. Sisestage tarnitud väljadele soovitud parool ja koputage “Salvesta”. Vestluste ohutuse tagamiseks valige kindlasti tugev ja ainulaadne parool.

6. samm: aktiveerige parool

Pärast parooli seadistamist peate selle aktiveerima. Selle aktiveerimiseks puudutage suvandi “Messengeri parool” kõrval asuvat lüliti. Nüüd, kui avate Messengeri, peate vestlustele juurdepääsu saamiseks sisestama oma parooli.

Ärge unustage hoida oma parooli turvaliselt ja mitte seda kellegagi jagada. Lisaks on hea tava aktiveerida kahe -astmeline Facebooki autentimine, et lisada oma kontole lisakiht.

Nüüd teate, kuidas parooli Messengerile panna ja oma vestlusi kaitsta. Järgige ülaltoodud samme ja nautige Messengeri turvalisemat kogemust!

Scroll to Top