Kuidas panna LinkedIn õppekavasse

Kuidas panna LinkedIn õppekavasse

LinkedIni profiili omamine on muutunud oluliseks spetsialistidele, kes soovivad tööturul silma paista. Platvorm on sotsiaalne võrgustik, mis keskendub professionaalsele keskkonnale, kus saate luua täieliku profiili, lisada kogemusi, oskusi, akadeemilist tausta ja palju muud. Lisaks võimaldab LinkedIn teil suhelda ka teiste spetsialistidega, osaleda arutelurühmades ja leida isegi töövõimalusi.

Miks lisada LinkedIn õppekavasse?

LinkedIn on võimas tööriist oma isikliku kaubamärgi ehitamiseks ja tööturul silma paista. Kui lisate oma profiili lingi CV -sse, näitate värbajatele, et olete häälestatud turusuundumustele ja teil on professionaalne veebipõhine kohalolek. Lisaks võimaldab LinkedIn teil oma kogemuste ja oskuste kohta rohkem teavet jagada kui traditsioonilise õppekava.

samm -sammult lisada LinkedIn õppekavasse

 • Looge LinkedInis täielik profiil, sealhulgas kogu asjakohane teave oma karjääri, akadeemilise tausta ja oskuste kohta.
 • Kohandage oma profiili URL -i nii, et seda oleks lihtsam jagada. Selleks minge oma profiiliseadetesse ja klõpsake nuppu “Profiili URL -i muutmine”.
 • Lisage õppekavas link oma LinkedIni profiilile. Saate seda teha, lisades teksti kui “profiil LinkedIn” ja sisestades oma profiili lingi.
 • Tõstke esile teie LinkedIni profiili kõige olulisem teave õppekavast. Näiteks kui teil on töökaaslaste soovitusi või olulisi sertifikaate, mainige neid õppekavas.
 • LinkedIni lisamise eelised õppekavasse

  Kui lisate õppekavasse LinkedIn, naudite järgmisi eeliseid:

  • Professionaalne esiletõstmine: LinkedIn võimaldab teil näidata oma oskusi, kogemusi ja saavutusi täielikumalt kui traditsiooniline õppekava.
  • võrgustike loomine: LinkedIni õppekavasse lisades hõlbustate kontakti teiste spetsialistidega ja suurendate oma võimalusi leida töövõimalusi.
  • Online -kohalolek: LinkedIni profiili omamine näitab värbajaid, et olete turusuundumustega kooskõlas ja teil on professionaalne veebis kohalolek.

  Järeldus

  LinkedIni kaasamine õppekavasse on intelligentne strateegia tööturul silma paista. Platvorm pakub mitmeid tööriistu teie isikliku kaubamärgi loomiseks, teiste spetsialistidega ühenduse loomiseks ja töövõimaluste leidmiseks. Järgige selles artiklis nimetatud sammu ja nautige kõiki eeliseid, mida LinkedIn teie karjäärile pakkuda võib.

  Scroll to Top