Kuidas pakkuda õppekava

Kuidas õppekava edastada: näpunäited ja parimad tavad

Kui otsime uut töövõimalust, on üks olulisemaid samme õppekava kohaletoimetamine. Selle dokumendi edastamise viis võib värbajatele vahet teha. Selles artiklis esitame mõned näpunäited ja parimad tavad õppekava tõhusaks ja professionaalseks pakkumiseks.

1. Õppekava vorming

Enne kui räägime sünnitusest endast, on oluline rõhutada õppekava kuju olulisust. See peab olema selge, objektiivne ja hästi üles ehitatud, tuues välja selle peamised oskused ja töökogemused. Kasutage asjakohase teabe esiletoomiseks pealkirju (

) ja mustanahalisi ().

2. Füüsiline kohaletoimetamine

Kui ettevõte, mida taotlete, aktsepteerib füüsilisi õppekavasid, on oluline järgida mõnda juhist. Printige õppekava kvaliteetsele paberile, vältides printimisvigu ja plekke. Kasutage dokumendi kaitsmiseks ja isiklikult, eelistatavalt inimressursside sektoris kausta või ümbrikku.

3. E -posti kohaletoimetamine

Praegu eelistavad paljud ettevõtted saada e -posti aadressi. Sel juhul on oluline järgida mõnda juhist. Saatke õppekava PDF -vormingus, et tagada vormindamise säilitamine. Kasutage meilisõnumis selget ja objektiivset subjekti, näiteks “õppekava – [teie nimi]”. Kirjutage e -kirja kehas lühike esitlussõnum ja lisage CV.

4. Veebipõhine kohaletoimetamine

Mõnel ettevõttel on õppekava veebisaitidel konkreetsed vormid. Sel juhul täitke kogu taotletud teave täielikult ja täpselt. Kasutage oma peamiste kvalifikatsioonide esiletõstmiseks selliseid valdkondi nagu “töökogemus” ja “akadeemiline taust”.

5. Järgige -UP

Pärast CV toimetamist on oluline jälgida. Oodake mõni päev ja kui te ei saa tagasi, saatke e -kiri viisakas, küsides oma rakenduse oleku kohta. Huvi ja proaktiivsuse demonstreerimine võib midagi muuta.

Järeldus

Õppekavade kohaletoimetamine on tööhõive otsimise põhiosa. Kasutage selles artiklis esitatud näpunäiteid ja parimaid tavasid, et oma CV tõhusalt ja professionaalselt pakkuda. Ärge unustage kohandada sünnitusvormi vastavalt selle ettevõtte juhistele. Õnne!

Scroll to Top