Kuidas olla arst

Kuidas olla arst: täielik juhend selle karjääri saavutamiseks

Kui olete huvitatud arstiks saamisest, siis teadke, et see on elukutse, mis nõuab pühendumist, õppimist ja pühendumist. Selles artiklis näitame teile kõiki vajalikke samme edukaks arstiks saamiseks. Jätkake lugemist ja uurige, kuidas seda eesmärki saavutada.

1. Lõpetamise valik

Arstiks saamiseks peate õppima meditsiini kraadi. See on kolledž, mille keskmine kestus on kuus aastat ja mida pakuvad mitmed riigi haridusasutused. Kursuse ajal on teil kontakt teoreetiliste ja praktiliste teemadega, samuti praktikakohti haiglates ja kliinikus.

2. Tugevda oma teadmisi

Lisaks meditsiinisõppele on oluline, et soovite alati oma teadmisi selles piirkonnas tugevdada. Seda saab teha spetsialiseerumiskursuste, kongresside ja teadusürituste osalemise, piirkonna artiklite ja raamatute lugemise kaudu muu hulgas.

3. Meditsiiniline residentuur

Pärast kraadi omandamist on vaja teha meditsiinilist residentuuri. See on arsti moodustamise oluline samm, kuna just siin on spetsialiseerunud konkreetsele meditsiinivaldkonnale. Elukoht kestab kaks kuni viis aastat, sõltuvalt valitud erialast.

4. Professionaalse registreerimise saamine

Pärast meditsiinilise residentuuri lõpetamist on teie osariigi piirkondlikus meditsiininõukogu (CRM) vaja ametialast registreerimist. See registreerimine on Brasiilias arsti elukutse praktiseerimiseks kohustuslik.

 • 5. Spetsiaalne valik
 • 6. Professionaalne jõudlus
 • 7. Pidev värskendus
 • 8. Eetika ja vastutus

 • eriala
  kirjeldus


  kardioloogia Südame- ja vereringesüsteemi haigusi uurib eriala.

  pediaatria eriala, mis hoolitseb laste ja noorukite tervise eest.

  günekoloogia ja sünnitusabi eriala, mis hoolitseb naiste tervise eest, sealhulgas raseduse ja sünnituse eest.

  ortopeedia eriala, mis käsitleb lihas -skeleti süsteemi haigusi ja vigastusi.
  <Ülevaated>
  Scroll to Top