Kuidas öelda Denada inglise keeles

Kuidas öelda inglise keeles “mitte midagi”

Kui keegi meid tänab, on tavaline reageerida portugali keeles “mitte midagi”. Selle avaldise inglise keelde tõlkimisega on siiski mõned võimalused, mida saab kasutada. Selles artiklis uurime mõnda levinumat viisi, kuidas öelda inglise keeles “mitte midagi”.

olete teretulnud

Kõige tavalisem väljend, et öelda inglise keeles “mitte midagi” on “olete teretulnud”. See on viisakas ja viisakas vastus tänu eest. Näiteks:

Isik A: Tänan teid, et aitasite mind kodutööga.

Inimene B: olete teretulnud!

Lisaks “Olete teretulnud” on sama idee väljendamiseks ka muid viise. Kohtume mõnega neist:

pole probleemi

Veel üks laialt kasutatav vorm on “probleem”. See väljend annab idee, et abistamine polnud probleem ega ebamugavused. Vaata näidet:

Isik A: Täname, et korjasite oma posti puhkuse ajal.

Inimene B: pole probleemi!

pole probleem

Sarnaselt “Pole probleemi”, “pole probleem” on ka viis öelda inglise keeles “mitte midagi”. See väljend on formaalsem ja seda saab kasutada professionaalsemates olukordades. Näiteks:

Isik A: Tänan teid, et mulle aruannet külvasite.

Inimene B: pole probleem.

ei maini seda

Mitteametlikum ja juhuslikum väljend, et öelda inglise keeles “mitte midagi” on “Ära maini seda”. See fraas annab mõtte, et inimene ei pea tänu mainima, sest see polnud suur pingutus. Vaata näidet:

Isik A: Täname, et laenasite mulle oma raamatut.

inimene B: ärge maini seda.

Need on vaid mõned levinumad viisid inglise keeles “mitte midagi”. Oluline on meeles pidada, et kontekst ja formaalsuse tase võivad mõjutada kõige sobivama väljendi valikut. Seetõttu on alati hea olla teadlik kontekstist ja kasutada iga olukorra jaoks kõige sobivamat väljendit.

Loodan, et see artikkel oli teile kasulik. Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, jätke see allolevatesse kommentaaridesse!

Scroll to Top