kuidas nukujuukse teha

Kuidas nuku juukseid teha

Ilusate ja hästi -hoitud juustega nuku omamine on paljude laste unistus. Kui otsite viise, kuidas muuta oma nuku juuste laitmatu, on see artikkel teie jaoks. Jagame siin näpunäiteid ja tehnikaid, et muuta teie nuku juuksed hämmastavaks.

1. Pese juukseid nukult

Nuku juuste valmistamise esimene samm on selle pesemine. Juhtmete puhastamiseks kasutage pehmet šampooni ja sooja vett. Kogu šampooni eemaldamiseks loputage kindlasti hästi.

2. Kasutage palsamit

Pärast nuku juuste pesemist kandke mõni palsam. See aitab juukseid lahti harutada ja muuta need pehmeks ja siidiseks.

3. Hoolikalt deklareerima

Pehme harjasega pintsliga puhastatakse nuku juuksed ettevaatlikult. Alustage otstest ja minge juure juurde. Olge kannatlik, et mitte juhtmeid murda.

4. Juuksed

modelleerige

Nüüd on aeg nuku juukseid modelleerida. Võite teha erinevaid soenguid, näiteks punutised, kuklid või muuta kiud lahti. Kasutage elastseid, klambreid ja aksessuaare, et muuta välimus veelgi ilusamaks.

5. Hoolitse regulaarselt juuste eest

Nii nagu meie juuksed, vajavad ka nuku juuksed regulaarset hooldust. Pintseldage seda iga päev, et meid vältida ja piinlik. Vajadusel peske uuesti ja tingige uuesti.

6. Vältige soojuse

kasutamist

Vältige nuku juustel kuivati, lameda raua või babülissi kasutamist. Kuumus võib juukseid kahjustada ja kuivada. Valige soengud, mis ei vaja kuumust.

7. Hoidke nukku õigesti

Kui te nukuga ei mängi, hoidke seda turvalises ja kaitstud kohas. See aitab teie juukseid säilitada ja takistada nende saamist või rikkumist.

Järeldus

Dolli juuste valmistamine võib olla lõbus ja loominguline tegevus. Järgige neid näpunäiteid ja tehnikaid, et teie nuku juuksed on alati ilusad ja hästi hooldatud. Pidage meeles, et juuste puhastamisel ja modelleerimisel oleks kannatlikkust ja hoolt. Lõbutsege!

Scroll to Top