Kuidas nahavärvi nahast võtta

Kuidas võtta nahapliini värvi

Kes pole kunagi väikest õnnetust olnud ja nahale pliiatsi tindi lõppenud? See olukord võib olla üsna pettumust valmistav, kuid õnneks on mõned lihtsad tehnikad, mis aitavad värvi eemaldada ilma nahka kahjustamata. Selles artiklis jagame tõhusaid näpunäiteid nahapliini värvi võtmiseks.

1. Isopropüülalkohol

Isopropüülalkohol on üks tõhusamaid meetodeid pliiatsi nahast eemaldamiseks. Niisutage lihtsalt tükk puuvilla isopropüülalkoholiga ja nühkige pehmelt üle värvitud ala. Tint peaks hakama kergesti välja tulema. Pidage meeles, et ärge hõõruge nahaärrituse vältimiseks liiga kõvasti.

2. Hambapasta

Hambapasta võib olla ka liitlane nahapliiatsi värvi eemaldamisel. Kandke peitsitud alale väike kogus hambapastat ja hõõruge õrnalt sõrmede või pehme hambaharjaga. Loputage sooja veega ja korrake vajadusel protsessi.

3. Kookosõli

Kookosõli on tuntud oma niisutavate omaduste poolest ja võib aidata ka nahast nahast eemaldada. Kandke peitsitud alale väike kogus kookosõli ja massaaži õrnalt. Las see käitub mõni minut ja puhastage siis paberi salliga või loputage sooja veega.

4. Naatriumvesinikkarbonaat

Naatriumvesinikkarbonaat on mitmekülgne toode, mida saab kasutada ka naha nahast eemaldamiseks. Segage teelusikatäis söögisoodat piisavalt veega, et pasta moodustada. Kandke kaust peitsitud alale ja hõõruge sõrmedega õrnalt. Loputage sooja veega ja korrake vajadusel protsessi.

5. Valge äädikas

Valge äädikas on looduslik puhastusprodukt, mis aitab nahast nahast eemaldada. Niisutage tükk puuvilla valge äädikaga ja kandke peitsitud alale. Las see käitub mõni minut ja puhastage siis paberi salliga või loputage sooja veega.

Järeldus

Nahapliini värvi eemaldamine võib olla lihtne ülesanne, kui teate, milliseid meetodeid kasutada. Proovige selles artiklis nimetatud näpunäiteid ja valige see, mis sobib teie vajadustele kõige paremini. Ärge unustage, et enne suuremasse piirkonda kandmist testige tooteid väikeses alal väikeses piirkonnas. Kui plekk püsib või kui teil on mingit allergilist reaktsiooni, on soovitatav pöörduda arstiabi või dermatoloogi poole.

Scroll to Top