Kuidas näha vana WhatsApi olekut

Kuidas näha vana WhatsApi olekut

Kas olete kunagi mõelnud, kui hea oleks, kui saaksite uuesti näha seda vana staatust, mille sõber WhatsAppisse postitas? Kahjuks ei paku rakendus vana staatuse vaatamiseks looduslikku võimalust, kuid selle üle pääsemiseks on mõned viisid. Selles artiklis uurime mõningaid näpunäiteid, mis aitavad teil näha Whatsappis vana olekut.

1. Varundage olek

viis tagada, et näete tulevikus vana staatust, on varundamine. Selleks järgige allolevaid samme:

 • Avage WhatsApp ja minge vahekaardile “olek”.
 • Puudutage paremas ülanurgas asuvat kolme punkti ikooni ja valige “Seaded”.
 • Aktiveerige “olekuseadetes” suvand “Salvesta galeriisse automaatselt”.
 • Nüüdsest salvestatakse kogu vaadetav olek oma fotogaleriisse, võimaldades teil neile igal ajal juurde pääseda.

  2. Kasutage kolmandate osapoolte rakendusi

  Saadaval on mitu kolmanda osapoole rakendust, mis võimaldavad teil WhatsAppis vaadata vana olekut. Need rakendused töötavad tavaliselt oleku varundamise ajal nende vaatamise ajal. Mõned populaarsed näited on:

  Enne mis tahes kolmanda osapoole rakenduse kasutamist lugege kindlasti arvustusi ja kontrollige, kas see on usaldusväärne.

  3. Paluge oma sõbral uuesti esitada

  Kui soovite tõesti sõbralt vana staatust näha, on lihtne võimalus paluda tal teie jaoks staatus uuesti taastada. Kuigi see võib olla pisut ebamugav, on see garanteeritud viis oleku uuesti nägemiseks.

  Järeldus

  Ehkki WhatsApp ei paku vana oleku nägemiseks looduslikku võimalust, on mõned alternatiivid, mida saate proovida. Staatus, kolmandate osapoolte rakenduste kasutamine või sõprade uuesti esitamise palumine on mõned võimalused, mis aitavad teil näha neid olekut, mis teile uuesti meeldis. Pidage alati meeles, et olete kolmandate osapoolte rakenduste kasutamisel ettevaatlik ja veenduge, et kaitsete oma privaatsust.

  Loodame, et see artikkel on olnud kasulik ja näete WhatsAppis soovitud vana olekut. Lõbutsege uurida!

  Scroll to Top