Kuidas näha tundlikku sisu telegrammi androidis

Kuidas näha tundlikku sisu telegrammi android

Telegram on kiirsõnumite rakendus, mis pakub laias valikus funktsioone ja funktsioone. Üks huvitavamaid funktsioone on võime jagada ja vaadata tundlikku sisu, näiteks selgesõnalisi pilte ja videoid. Näitame selles ajaveebis, kuidas näha seda tüüpi sisu Android -seadmetele.

1. samm: laadige alla ja installige telegram

Kui teil pole oma Androidi seadmesse installitud telegrammi, minge Play poodi, otsige “Telegram” ja laadige alla rakendus.

2. samm: looge konto või logi sisse

Pärast installimist avage rakendus ja järgige juhiseid, et luua uus konto või sisselogimine olemasolevale kontole. Identiteedi kontrollimiseks peate esitama kehtiva telefoninumbri.

3. samm: juurdepääs telegrammi sätetele

Telegrami avaekraani vasakus ülanurgas leiate kolme horisontaalse rea ikooni. Külgmenüü avamiseks puudutage seda. Seejärel kerige alla ja valige “Seaded”.

4. samm: reguleerige privaatsuse sätteid

Seadete piires näete mitmeid võimalusi. Telegrami privaatsusseadetele juurdepääsu saamiseks puudutage “privaatsust ja turvalisust”.

5. samm: aktiveerige suvand “Piiratud režiim”

Privaatsusseadetes rullige alla, kuni leiate suvandi “Piiratud režiim”. Aktiveerige see suvand, et telegram saaks tundlikku sisu kuvada.

6. samm: kinnitage “piiratud režiimi” aktiveerimine

Kui “piiratud režiim” aktiveeritakse, kuvab Telegram tundliku sisuga öeldes hoiatust. Aktiveerimise kinnitamiseks lugege teavet hoolikalt ja puudutage “Aktiveeri”.

7. samm: nautige tundlikku sisu

Nüüd, kui olete aktiveerinud “piiratud viisil”, võimaldab Telegram teil tundlikku sisu vaadata ja jagada. Avage lihtsalt vestlused või kanalid, mis sisaldavad seda tüüpi sisu ja naudivad.

Pidage meeles, et Telegramil on juhiseid ja see võib eemaldada sisu, mis neid juhiseid rikub. Austage kindlasti reegleid ja ärge jagage ebaseaduslikku ega kahjulikku sisu.

Loodame, et see juhend on olnud kasulik, kui õppida Androidi seadmetes tundlikku sisu nägema. Nautige kõiki funktsioone, mida rakendus pakub, alati vastutuse ja austusega.

Scroll to Top