Kuidas näha Sheini riideid ID

Kuidas näha Sheini rõivaid

Shein on mood veebipood, mis pakub mitmesuguseid riideid, aksessuaare ja kingi naistele, meestele ja lastele. Taskukohaste hindade ja mitmesuguste stiilide abil on Shein saanud populaarseks variandiks neile, kes soovivad olla moes palju kulutamata.

Üks Sheini levinumaid küsimusi on nagu saidil rõivaste ID leidmine. ID on igale tootele määratud arv ja see võib olla kasulik viiteks või teistega jagamiseks.

samm -sammult Sheini riiete ID leidmiseks:

 • pääsege Sheini veebisaidile oma lemmikbrauseris.
 • Sirvige saiti ja leidke riided, mida soovite ID -d saada.
 • Toote lehe avamiseks klõpsake pildil või tootenimel.
 • Rullige tootelehel alla, kuni leiate jaotise toote detail.
 • Otsige numbrit või koodi tooteteabe lähedal. See on rõivaste ID.
 • Oluline on märkida, et mitte kõigil Sheini toodetel pole toote lehel nähtav jõude. Mõnel tootel võib olla ainult sisekood, mida klientidele kuvatakse.

  Kui te ei leia toote lehel rõivaste ID -d, võite täiendava abi saamiseks pöörduda Sheini klienditugi poole. Need on saadaval vajaliku teabe leidmiseks.

  Loodame, et see juhend on teile olnud kasulik Sheini ID ID leidmiseks. Nüüd saate oma lemmiktükke hõlpsalt oma sõpradega jagada või neid otsida foorumites ja sotsiaalvõrgustikes.

  Pidage meeles, et Sheini värskendatakse pidevalt teie kataloogist, nii et tooted ja teie teave võivad aja jooksul muutuda. Kontrollige alati Sheini ametliku veebisaidi uusimat teavet.

  Scroll to Top