Kuidas näha ruuteri ajalugu

Kuidas näha ruuteri ajalugu

Kui otsite viisi oma ruuteri ajaloo kontrollimiseks, jõudisite õigesse kohta. Selles artiklis uurime erinevaid meetodeid teie ruuteri navigatsioonikiajaloo vaatamiseks.

1. Juurdepääs ruuteri seadetele lehel

Alustuseks peate juurde pääsema oma ruuteri seadetele. Selleks avage veebibrauser ja sisestage oma ruuteri IP -aadress aadressiribale. Üldiselt on IP -vaike aadress 192.168.1.1 või 192.168.0.1. Vajutage sisestusklahvi ja teid suunatakse ruuteri sisselogimislehele.

2. Tehke ruuteril

sisselogimine

Pärast ruuteri sisselogimislehele juurdepääsu peate sisestama oma sisselogimismandaadi. See teave trükitakse tavaliselt ruuteri allosas või kasutusjuhendis. Sisestage õige kasutajanimi ja parool ning klõpsake nuppu “Logi sisse” või vajutage sisestusklahvi.

3. Otsige navigeerimise ajaloo valikut

Pärast ruuteris logimist sirvige erinevaid võimalusi ja menüüsid, kuni leiate navigatsiooniajaloo. See valik võib sõltuvalt teie ruuteri mudelist ja kaubamärgist varieeruda. Otsige märksõnu nagu “ajalooline”, “registreerimine” või “logid”.

4. Visualiseeri navigeerimise ajalugu

Nüüd, kui olete leidnud navigatsiooniajaloo, klõpsake seda ajaloo vaatamiseks. Sõltuvalt ruuterist näete teavet, näiteks külastatud IP -aadressid, juurdepääsu ajad ja seansi kestus.

5. Puhastage ajalugu (valikuline)

Kui soovite oma ruuteri sirvimisajalugu puhastada, otsige suvandit “Ajalugu Clean” või “Kustuta kirjeid”. Kogu ajaloo ajaloost eemaldamiseks klõpsake sellel suvandil.

Nüüd, kui teate, kuidas ruuteri ajalugu näha, saate jälgida oma võrgus navigeerimist. Pidage meeles, et valikute saadavus ja asukoht võivad ruuteri mudeli järgi erineda. Ruuteri kohta konkreetset teavet leiate kasutusjuhendist või tootja veebisaidilt.

Loodame, et see artikkel on olnud teile kasulik. Kui teil on küsimusi, ärge kartke meilt küsida!

Scroll to Top