Kuidas näha privaatsust tasuta

Kuidas näha tasuta privaatset

Kui olete mures oma veebipõhise privaatsuse pärast ja soovite teada, kuidas oma andmeid raha kulutamata kaitsta, on see artikkel teie jaoks. Siin esitame mõned tasuta näpunäited ja tööriistad, mis aitavad teie turvalisust Internetis tagada.

vpn

Üks tõhusamaid viise oma veebipõhise privaatsuse kaitsmiseks on virtuaalse privaatvõrgu (VPN) kasutamine. VPN loob teie seadme ja Interneti vahel ohutu ühenduse, krüpteerides teie andmed ja varjates teie IP -aadressi. Saadaval on mitu tasuta VPN -i valikut, näiteks ProtonVPN ja Windscripts.

brauser keskendus privaatsusele

Teine võimalus on kasutada brauserit, mis keskendub kasutaja privaatsusele. Näiteks Mozilla Firefox on tuntud oma privaatsuse austamise poliitika poolest ja sellel on mitu seadet, mis võimaldavad navigeerimise ajal suuremat kontrolli jagatud andmete üle.

Jälgimisblokeerijad

Brauserite jaoks on laiendusi, näiteks Privacy Badger ja UBlocki päritolu, mis blokeerivad invasiivseid jälgijaid ja reklaame, aidates säilitada oma privaatsust Internetis surfamise ajal.

privaatsusseaded sotsiaalvõrgustikes

Samuti on oluline üle vaadata ja kohandada oma kasutatavate sotsiaalsete võrgustike privaatsusseadeid. Kontrollige, kes näete teie postitusi, isiklikku teavet ja fotosid, ning reguleerige sätteid vastavalt oma mugavustasemele.

digitaalne haridus

Lõpuks on oluline investeerida digitaalharidusse. Olge alati kursis veebipõhise turvalisuse parimate tavadega, näiteks pettuste tuvastamine ja vältimine, ohutute paroolide kasutamine ja oma isikliku teabe kaitsmine.

Pidage meeles, et veebipõhine privaatsus on kõigi õigus ja et Internetis on teie andmete kaitsmiseks mitu tasuta võimalust. Kasutage selles artiklis nimetatud näpunäiteid ja sirvige rohkem turvalisust ja vaikust.

Scroll to Top