Kuidas näha Instagramis külastuste hulka

Kuidas näha Instagrami külastuste arvu

Instagram on tänapäeval üks populaarsemaid sotsiaalseid võrgustikke, kus on miljonid aktiivsed kasutajad iga päev. Kui olete sagedane Instagrami kasutaja, võib olla huvitav teada, kui palju inimesi teie profiili külastab. Selles artiklis näitame, kuidas näete Instagramis külastuste hulka.

1. samm: juurdepääs oma profiilile

Alustuseks avage oma mobiilseadmes Instagrami rakendus ja logige oma kontole sisse. Seejärel klõpsake oma profiili ikoonil, mis asub ekraani paremas alanurgas.

2. samm: pääsege juurde oma profiili statistikale

Klõpsake oma profiilis kolme horisontaalse rea ikooni, mis asub ekraani paremas ülanurgas. Seejärel valige riputatud menüüst suvand “statistika”.

3. samm: kontrollige oma profiili külastusi

Oma profiilistatistikas näete palju teavet, näiteks jälgijate arv, postituste ulatus ja ka oma profiili visiit. Rullige ekraan alla, kuni leiate jaotise “Profiili külastused”. Selles jaotises näete, kui palju inimesi teie profiili viimase seitsme päeva jooksul külastas.

Näpunäide: Kui soovite oma profiili külastusi konkreetsel perioodil näha, klõpsake jaotises “Profiili külastus” suvandil “Vaata TUDO”. Seejärel valige soovitud periood ja klõpsake nuppu “Rakenda”.

4. samm: analüüsige statistikat

Lisaks oma profiili külastuste hulga nägemisele saate analüüsida ka muud olulist statistikat, näiteks lugude vaadete arvu, postituste ulatust ja jälgijate kaasamist. See teave võib olla kasulik teie konto jõudluse mõistmiseks ja Instagrami strateegia parandamiseks.

Nüüd, kui teate, kuidas näha Instagrami külastuste hulka, kasutage võimalust oma konto statistikat analüüsida ja parandada oma kohalolekut selles populaarses sotsiaalses võrgustikus.


<Ülevaated>
Scroll to Top