Kuidas näha InsS -i teadmiste tulemust

Kuidas näha inss -i asjatundlikkuse tulemust

Kui inimene läbib INSS -i meditsiinilisi teadmisi, on loomulik, et nad tahavad tulemust võimalikult kiiresti teada saada. Lõppude lõpuks saab see tulemus kindlaks teha, kas sellel on õigus hüvitistele nagu haige palga või puude pensionile jäämine.

Selles artiklis selgitame, kuidas näete INSS -i teadmiste tulemust ja millised on selle jaoks peamised vahendid.

1. INSS -i veebisaidi

kaudu

Üks praktilisemaid viise InsS -i teadmiste tulemuse kontrollimiseks on riikliku sotsiaalkindlustuse instituudi ametliku veebisaidi kaudu. Selle jaoks järgige allolevaid samme:

 • Külastage INSS -i veebisaiti (www.insss.gov.br);
 • Klõpsake peamenüüs “INSS Services”;
 • Klõpsake järgmisel lehel “Meditsiinilise teadmise tulemus”;
 • Sisestage oma hüvitise number ja sünniaeg;
 • Klõpsake “Vaata”.
 • Pärast nende sammude järgimist on teil juurdepääs oma INSS -i meditsiiniliste teadmiste tulemustele.

  2. Telefoni

  kaudu

  Veel üks võimalus on pöörduda InSS -i kõnekeskuse poole telefonil 135 Saatja saab teile selle teabe edastada.

  3. Osalemine isiklikult

  Kui eelistate, võite isiklikult osaleda INSS -i agentuuris ja taotleda meditsiiniliste teadmiste tulemust. Sel juhul on oluline tuua teenuse hõlbustamiseks identifitseerimisdokumendid, näiteks ID ja CPF.

  Oluline on märkida, et INSS -i meditsiinieksperdi tulemus võib olla mõni päev. Seetõttu on vaja kannatlikkust ja oodata agentuuri kehtestatud tähtaega.

  Lisaks, kui te ei nõustu asjatundliku tulemusega, saate administratiivse funktsiooni INSS -iga esitada. Selleks on soovitatav otsida spetsialiseeritud juriidilist nõu.

  Loodame, et see artikkel on selgitanud teie kahtlusi INSS -i teadmiste tulemuse nägemise osas. Kui teil on teemaga rohkem küsimusi, pöörduge kindlasti INSS -i veebisaidi poole või pöörduge kõnekeskuse poole.

  Scroll to Top