Kuidas muuta Vivo plaani

Kuidas muuta Vivo plaani

Kui olete vivo klient ja mõtlete muutvale plaanile, siis teadke, et saate seda teha lihtsalt ja kiiresti. Selles artiklis näitame teile samm -sammult selle muudatuse ja uue plaani eeliste ärakasutamist.

1. samm: külastage Vivo veebisaiti

Plaani muutmise esimene samm on juurdepääs Vivo veebisaidile. Selleks tippige lihtsalt brauseri otsinguribale “elus” ja klõpsake esimesel tulemusel, mis ilmub. Saate juurde pääseda ka otse lingi kaudu https://www.vivo.com.br .

2. samm: sisselogimine oma kontol

Pärast Vivo veebisaidile juurdepääsu otsige sisselogimisnuppu ja klõpsake seda. Sisestage näidatud väljadele oma CPF ja parool ja klõpsake nuppu “Enter”. Kui teil pole veel kontot, klõpsake nuppu “Registreeru” ja järgige juhiseid, et luua a.

3. samm: leidke valikuvahetus

Pärast oma kontol logimist otsige valikuvõimalust Plan Exchange. See suvand asub tavaliselt külgmenüüs või teie konto seadete piirkonnas. Jätkamiseks klõpsake sellel suvandil.

4. samm: valige uus plaan

Nüüd on aeg valida uus plaan, mida soovite palgata. Vivo pakub mitmesuguseid võimalusi, alates põhiplaanidest kuni plaanideni, kus on rohkem eeliseid ja lisateenuseid. Analüüsige saadaolevaid võimalusi ja valige teie vajadustele kõige paremini vastav.

5. samm: kinnitage plaani vahetus

Pärast uue plaani valimist kinnitage muudatus, klõpsates näidatud nupul. Sõltuvalt vivo protsessist saate ekraanil või e -posti teel saada kinnitussõnumi. Enne vahetuse kinnitamist lugege kindlasti kogu teave.

6. samm: oodake uue plaani

aktiveerimist

Pärast plaani muutmise kinnitamist oodake uue plaani aktiveerimist mõni minut või tunde. Sel perioodil võite mõneks hetkeks teenistusest otsa saada. Kui see juhtub, taaskäivitage seade ja oodake, kuni signaal on taastatud.

Nüüd, kui teate, kuidas Vivo plaani muuta, kasutage võimalust uurida oma uue plaani kõiki eeliseid ja eeliseid. Ärge unustage järgida oma igakuist arvet, et tagada selle õige laadimine ja kui teil on probleeme, pöörduge Vivo toetuse poole.

Scroll to Top