Kuidas muuta oma teler nutikaks

Kuidas muuta oma teler nutikaks

Võib -olla olete nutiteleritest kuulnud, eks? Need on seadmed, millel on Interneti -ühendus ja mis pakub teile suurel ekraanil palju funktsioone ja rakendusi. Aga mis siis, kui teil pole nutitelerit? Ärge muretsege, kuna tavapärase televiisori nutiteleviisoriks muutmiseks on mõned viisid. Selles artiklis näitame teile mõned võimalused oma televisiooni maksimaalselt ära kasutada.

1. Voogesituse seadmed

Üks populaarsemaid viise teleri nutikaks muutmiseks on voogesituse seadme kasutamine. Need seadmed on väikesed seadmed, mis ühendavad teie teleriga ja pakuvad juurdepääsu erinevatele voogesitusrakendustele ja teenustele, näiteks Netflix, YouTube, Amazon Prime Video. Mõned tuntuimad voogesituse on Amazon Fire TV Stick, Google Chromecast ja Apple TV.

Kuidas see töötab?

Voogesituse seadme kasutamiseks ühendage see lihtsalt teleri HDMI sisendiga ja konfigureerige see vastavalt tootja juhistele. Pärast konfigureerimist pääsete juurde seadmes saadaolevatele rakendustele ja teenustele, kasutades kaugjuhtimist või isegi oma nutitelefoni.

2. Videomängu konsoolid

Kui teil on kodus juba kodumäng, näiteks PlayStation või Xbox, pidage meeles, et neid seadmeid saab kasutada ka teleri nutikaks muutmiseks. Lisaks mängimisele pääsete juurde otse teie konsoolile voogesitusrakendustele nagu Netflix ja YouTube.

Kuidas see töötab?

Kasutage oma videomängu nutiseadmena, ühendage see HDMI -kaabli abil lihtsalt teleriga ja seadistage oma konto saadaolevateks rakendusteks. Seega saate mängudest ja voogesitusteenuseid nautida ühe ekraaniga.

3. Nutitelerite kastid

Veel üks võimalus teleri nutikaks muutmiseks on nutiteleri kasti kasutamine. Need seadmed töötavad sarnaselt voogesituse seadmetega, kuid pakuvad lisafunktsioone, näiteks sisemist salvestusruumi ja võimalust rakendusi otse seadmesse installida.

Kuidas see töötab?

Lisaks voogesitusseadmetele on HDMI sisendi kaudu teie teleriga ühendatud nutitelerite kastid. Pärast ühendamist saate seadme konfigureerida ja saadaolevaid rakendusi ja teenuseid juurde pääseda. Lisaks on mõnel nutiteleriga kastidel ka kaugjuhtimispuldi ja häälkäskluse tugi.

Järeldus

Teleri nutikaks muutmine on suurepärane viis televisiooni maksimaalselt ärakasutamiseks, kus on juurdepääs paljudele voogesitusrakendustele ja teenustele. Ükskõik, kas kasutades voogesituse, konsooli videomängu või nutitelerit, saate oma eelistuste järgi nautida mitmekesist ja isikupärastatud sisu. Valige valik, mis sobib teie vajadustele kõige paremini ja nautige kõiki nutiteleri eeliseid.

Scroll to Top