Kuidas muuta minu inss parooli

Kuidas muuta minu INSS parooli

Kui olete Riikliku Sotsiaalkindlustuse Instituudi (INSS) kasusaaja ja peate minu INSS -i portaalile pääsemiseks parooli muutma, on see artikkel teie jaoks. Siin näitame teile samm -sammult, kuidas seda muutust lihtsalt ja kiiresti teha.

1. samm: külastage minu INSS -i veebisaiti

Alustuseks külastage minu inssi ametlikku veebisaiti Lingi kaudu https://meu.insss.gov.br>. Pettuste vältimiseks veenduge, et pääsete õigele saidile.

2. samm: sisselogimine

Leidke minu Inss -i kodulehel sisselogimisvalik ja sisestage oma juurdepääsuteave, näiteks CPF ja praegune parool. Kui teil pole registreerimist, peate enne jätkamist registreeruma.

3. samm: pääsege juurde konto seadetele

Pärast sisselogimist suunatakse teid minu Inssi kodulehele. Konto seadetele juurde pääsemiseks klõpsake ülemises menüüs suvandil “Seaded” või “Minu konto”.

4. samm: parooli muutmine

Leidke konto sätted parooli muutmise võimalus. Üldiselt on see valik saadaval turvasektsioonis või privaatsuses. Uue parooli loomiseks klõpsake valikut ja järgige juhiseid.

Ärge unustage luua tugevat parooli, kus on vähemalt 8 tähemärki, mis sisaldavad suurtähti, pisikesi, numbreid ja erimärke. Vältige ilmse isikliku teabe, näiteks sünnikuupäevade või perenimede kasutamist.

5. samm: kinnitage muudatus

Pärast uue parooli loomist palub süsteem teil muudatust kinnitada. Sisestage uus parool uuesti näidatud väljadele ja klõpsake protsessi lõpetamiseks nuppu “Kinnitage” või “Salvesta”.

valmis! Teie INSS -i parooli on edukalt muudetud. Nüüd saate oma kontole juurde pääseda uue parooli abil.

Ärge unustage hoida oma parooli turvaliselt ja vältige selle jagamist kolmandate osapooltega. Kui kahtlustab teie kontol kahtlast tegevust, pöörduge kohe INSS -iga.

Loodame, et see artikkel on olnud teile kasulik. Kui teil on rohkem küsimusi minu INSS -i kohta, lugege allpool olevat korduma kippuvaid küsimusi või minge lisateabe saamiseks INSS -i ametlikule veebisaidile.

Korduma kippuvad küsimused minu inss

kohta

  • Kuidas registreeruda oma Inss -s?
  • Kas ma saan oma ins -dele juurde pääseda mobiili järgi?
  • Millised teenused on minu inss -is saadaval?
  • Kuidas taotleda minu ins -dele kasu?
  • Kas minu Ins -de kasutamine on ohutu?
  • Loodame, et see artikkel on olnud teile kasulik. Kui teil on rohkem küsimusi minu INSS -i kohta, lugege allpool olevat korduma kippuvaid küsimusi või minge lisateabe saamiseks INSS -i ametlikule veebisaidile.

    Kuni järgmise korrani!

    Scroll to Top