Kuidas mobiiltelefoni aku kõrvale kalduda

Kuidas aku mobiiltelefonist kõrvale kalduda

Kui olete nagu enamik inimesi, kasutate tõenäoliselt oma telefoni terve päeva. Ja aja jooksul võib teie telefoni aku hakata kaotama laengu säilitamisvõimsust, mis võib olla üsna pettumust valmistav. Õnneks on mobiiltelefoni aku pühendamiseks ja selle kasuliku eluea pikendamiseks mõned viisid. Selles artiklis uurime mõnda näpunäidet, mis teid selles protsessis aidata.

1. Vältige telefoni laadimist kogu öö

Ehkki on mugav jätta telefon öösel laadima, võib see olla akule kahjulik. Ideaalne on telefoni laadimine, kuni see jõuab 100% -ni ja ühendage see pistikupesast lahti. See takistab aku ülekoormamist ja aitab pikendada selle kasulikku eluiga.

2. Ärge laske aku tühjenemisel täielikult

Ehkki on oluline vältida aku ülekoormust, on soovitatav ka mitte lasta sellel täielikult tühjendada. Ideaalne on hoida aku kahjustuste vältimiseks laadimine 20–80%.

3. Vältige äärmuslikke temperatuure

Kokkupuude äärmuslike, kõrgete ja madalate temperatuuridega võib mobiiltelefoni aku kestvust negatiivselt mõjutada. Seetõttu vältige oma telefoni pikaks ajaks päikese käes paljastamist või jätke see äärmiselt külmadesse kohtadesse.

4. Keela tarbetud ressursid

Sellised ressursid nagu GPS, Bluetooth ja Wi-Fi tarbivad palju aku energiat. Seetõttu keelake need funktsioonid, kui neid ei kasutata energia säästmiseks ja aku kestvuse pikendamiseks.

5. Vältige telefoni kasutamist, kui see on laadimine

Ehkki laadimise ajal on telefoni kasutamine ahvatlev, võib see aku soojendada ja vähendada oma tööiga. Seetõttu vältige telefoni kasutamist laadimisprotsessi ajal.

6. Tehke täielikud koormustsüklid

Aeg -ajalt on mobiiltelefoni aku kalibreerimiseks soovitatav teha täielikud laadimistsüklid. See hõlmab telefoni laadimist kuni 100% ja seejärel selle uuesti laadimist enne selle laadimist.

7. Hoidke oma telefoni värskendatud

Tarkvarauuendused hõlmavad sageli energiahalduse täiustusi, mis aitavad pikendada aku kestvust. Seetõttu veenduge, et hoiate oma telefoni alati kursis.

Järeldus

Delicication Telefoni aku võib olla lihtne protsess, kui järgite mõnda põhinõuannet ja nippe. Vältige ülekoormust, ärge laske akul täielikult minna, vältida äärmuslikke temperatuure ja keelake ebavajalikud funktsioonid on mõned mõõtmised, mida saate oma telefoni aku kestvuse pikendamiseks võtta. Lisaks on olulised ka täielike laadimistsüklite tegemine ja telefoni ajakohastamine. Neid näpunäiteid järgides saate oma telefoni aku kalduda ja nautida pikemat aku tööiga.

Scroll to Top