Kuidas minust gangster kritiseerib

Kuidas minust gangster: kriitika

Kui olete maffiafilmide ja gangsterite lugude fänn, olete ilmselt kokku puutunud pealkirjaga “Kuidas ma sain gangsteriks”. Hiljuti välja antud film lubas olla žanri meistriteos, kuid kas see täitis ootusi? Selles ajaveebis teen selle lavastuse kohta üksikasjaliku kriitika ja jagan oma arvamust selle sisu kohta.

süžee ja tähemärgid

“Kui ma pöördunud gangster” keerleb noormehe ajaloo ümber, kes mõjutab keskkonda, kus ta elab, tegeleb kuritegevuse maailmaga. Süžee esitleb mitut tegelast, kellel kõigil on oma isiksus ja motivatsioon, kuid kahjuks pole paljud neist kogu filmi vältel hästi arenenud.

esiletõstmine peategelase jaoks

Peategelane, keda mängib algaja näitleja, annab veenva ja kütkestava etenduse. Tema ümberkujundamise teekond süütust noormehest järeleandmatuks gangsteriks on hästi uuritud ja äratab avalikkuse empaatiat. Kuid sügavuse puudumine teistes olulistes tegelastes kahjustab süžee arengut.

tehnilised aspektid

“Kuidas ma sain gangsteriks” tehniline osa on filmi üks tugevusi. Kunstide suund ja fotograafia on laitmatu, luues tumeda ja realistliku õhkkonna, mis viib vaataja kuritegevuse allilma. Heliriba väärib ka silmapaistvust, aidates igas stseenis pinge ja emotsioonide konstrueerida.

stsenaariumi kriitika

Hoolimata hästi täidetud tehnilistest aspektidest, jätab “Kuidas minust gangsteriks” skript midagi soovida. Narratiiv on etteaimatav ja sellel pole üllatavaid keerdkäike, mis on sellise filmi jaoks hädavajalikud. Samuti on mõned stseenid halvasti arenenud ja ei aita loo edasiliikumisele, muutes filmi rütmi mõnevõrra lohisema.

Järeldus

Lühidalt öeldes on “Kuidas minust gangster” film, millel on oma eelised, näiteks peategelase esinemine ja tehniline kvaliteet. Nõrk skript ja teatud tegelaste arengu puudumine ohustavad aga kogu kogemuse tervikuna. Kui olete žanri fänn, võib olla huvitav seda kontrollida, kuid ärge oodake meistriteost.

Loodan, et teile meeldis minu kriitika “Kuidas ma sain gangsteriks”. Jätke oma arvamus filmi kohta kommentaaridesse ja jagage oma ootused enne selle vaatamist. Kuni järgmise korrani!

Scroll to Top