Kuidas mangat luua

Kuidas luua manga

Kui olete manga fänn ja olete alati unistanud oma loomisest, on see artikkel teie jaoks! Selles terves juhendis õpetame teile samm -sammult, kuidas luua hämmastav manga, alates ajaloo kontseptsioonist kuni jooniste valmimiseni. Tule nüüd?

1. samm: määrake lugu

Enne joonistamise alustamist on oluline omada täpselt määratletud lugu. Mõelge huvitavatele tegelastele, kaasahaaravale süžeele ja ainulaadsele universumile teie mangale. Ajurünnak ja kirjutage üles kõik esile kerkinud ideed.

2. samm: looge tähemärgid

Tegelased on manga võtmetükid. Arendage oma isiksusi, esinemisi ja oskusi. Andke neile silmatorkavad nimed ja looge kogu asjakohase teabega tehniline kirje.

3. samm: visand

Nüüd on aeg käed määrdunud! Alustuseks visandades loo stsenaariumid, tegelased ja peastseenid. Oma ideede kujundamiseks kasutage pliiatsit ja paberit.

4. samm: täpsustage jooniseid

Pärast visandit on aeg jooniseid täpsustada. Kasutage Nanjingi pliiatseid või markereid, et funktsioonidele rohkem määratlemist anda. Capriche tegelaste detailides ja näoilmetes.

5. samm: lisage dialoogid

Dialoogid on oma manga loo rääkimiseks hädavajalikud. Kirjutage iga stseeni dialoogid ja levitage neid lehtedele harmooniliselt. Kasutage dialoogide mõtetest eristamiseks kõnepalle ja tekstikaste.

6. samm: lõpetage joonised

Nüüd on aeg joonised lõpetada. Kasutage õhukeste pliiatseid, et teha lõplikud kontuurid ja täita ruumid erksate värvidega. Ärge unustage lisada varje ja esiletõstmisi, et anda illustratsioonidele rohkem sügavust.

7. samm: sisestage joonised

Pärast jooniste lõpetamist skannige need, et saaksite neid arvutis redigeerida. Kasutage digitaalkaamera abil kõrge eraldusvõimega skannerit või tehke kvaliteetseid fotosid. Veenduge, et pildid oleksid selged ja ilma refleksideta.

8. samm: redigeerimine arvutis

Kasutage arvutis piltide redigeerimisprogramme, näiteks Photoshop, et kohandada kujundusi, korrigeerida puudusi ja lisada eriefekte. Mangalehtede seadistamiseks saate kasutada ka koomiksite redigeerimisprogramme.

9. samm: avaldage oma manga

Pärast redigeerimise lõpetamist on aeg oma manga avaldada. Võite avaldada veebis spetsialiseeritud platvormidel või otsida kirjastajaid, kes võivad teie tööst huvitada. Avaldage sotsiaalvõrgustikes ja jagage seda sõprade ja perega.

10. samm: parandage oma oskusi

Lõpuks pidage meeles, et praktika viib täiuslikkuseni. Jätkake joonistamist, õppimist ja paranemist, et luua parem ja parem manga. Osalege töötubades, võtke kursused ja otsige inspiratsiooni teistes Mangakás.

Nüüd, kui teate, kuidas mangat luua, on aeg panna kõik need näpunäited praktikasse ja hakake omaenda arendama. Pidage meeles, et kõige olulisem on protsessi ajal lõbutseda ja luua midagi ainulaadset ja autentset. Õnne!

Scroll to Top