Kuidas lõpetada kõigiga korraga jälgimine Instagramis

Kuidas ebaõnnestuda kõiki instagramis korraga jälgida

Kas olete kunagi näinud teid Instagramis mitu inimest ja mõistnud, et teil on väga palju jälgijaid? Või äkki olete jälginud mõnda konto, mis pole teie jaoks enam asjakohased, ja soovite oma järgmist loendit puhastada? Ükskõik, mis põhjusel, õpetame selles artiklis teile, kuidas lõpetada kõigi jälgimine korraga Instagramis.

1. samm: juurdepääs oma profiilile

Avage rakendus Instagrami ja logige oma kontole sisse. Seejärel klõpsake oma profiili ikoonil, mis asub ekraani paremas alanurgas.

2. samm: juurde pääseda inimeste loendisse

Klõpsake oma profiilis kolme horisontaalse joonega ikooni, mis asub ekraani paremas ülanurgas. Seejärel klõpsake nuppu “Jälgi”.

3. samm: leidke inimene, keda soovite lõpetada

Jälgite inimeste nimekirjas ekraanile, kuni leiate inimese, kelle soovite jälgida. Otsingu hõlbustamiseks saate kasutada otsinguriba.

4. samm: lõpetage inimese järgimine

Pärast seda, kui leidsite inimese, keda soovite jälgida, klõpsake tema nime kõrval nuppu “Järgneval”. Seejärel klõpsake toimingu kinnitamiseks nuppu “Jälgimine”.

5. samm: korrake protsessi kõigi inimeste jaoks, keda soovite lõpetada

Korrake samme 3 ja 4 kõigi inimeste jaoks, keda soovite jälgida. Jätkake nimekirja veeretamist ja korrake protsessi, kuni te peatusite kõigi soovitud inimeste järgimiseni.

Näpunäide: Kui soovite lõpetada kõigi korraga jälgimise, on rakendusi ja brauseri pikendusi, mis võivad teid selle ülesande täitmisel aidata. Otsige telefoni rakenduste poest või arvutibrauseris

Nüüd, kui teate, kuidas lõpetada kõigi kohe Instagramis jälgimine, kasutage oma nimekirja puhastamiseks ja hoidke ainult teie jaoks olulisi kontosid. Pidage meeles, et on oluline suhelda inimestega, keda te jälgite, ja säilitada tervislikku ja huvitavat profiili.

Loodame, et see artikkel on olnud teile kasulik. Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, jätke kommentaar allpool. Kuni järgmise korrani!

Scroll to Top