Kuidas lõigata filee mignon

Kuidas lõigata filee mignon

Filet Mignon on liha lõigatud, mida on selle pehmuse ja maitse poolest väga hinnatud. See on ideaalne võimalus neile, kes soovivad valmistada keeruka ja maitsva roogi. Kuid paljud inimesed kahtlevad, kuidas Filet Mignonit õigesti lõigata. Selles artiklis õpetame teile samm -sammult selle spetsiaalse lõike täiuslike viilude saamiseks.

1. samm: valige sobiv filet mignon

Enne kui hakkate oma filee mignoni lõikama, on oluline valida kvaliteetne tükk. Otsige värsket filee, intensiivse punase värvi ja kindla tekstuuriga. Vältige tumedate laikude või ebameeldiva lõhnaga tükke.

2. samm: valmistage ette vajalikud riistad

Fileti Mignoni lõikamiseks vajate nuga puhastamiseks puhastatud ja teravat lõikelaua, peakoka nuga või õhukese lõikenuga ja köögilapi.

3. samm: eemaldage liigne rasv

Enne kui hakatakse filee mignoni lõikama, on oluline eemaldada liigne rasv. Kasutage nuga tüki ümber oleva rasva hoolikalt, jättes toiduvalmistamise ajal liha varustuse säilitamiseks ainult õhukese kihi.

4. samm: lõigake filee mignon praadideks

Nüüd on aeg lõigata praadide filet mignon. Kasutage nuga, et muuta liha kiudainega risti jaotustükid, luues soovitud paksusega viilud. Pidage meeles, et täpsed ja ühtlased jaotustükid saaksid teravat nuga.

5. samm: hooaja ja kokk

Pärast praadifilee lõikamist on aeg maitsestada ja süüa teha. Kasutage valitud maitseaineid, näiteks soola, pipar ja aromaatseid ürte. Kuumutage pannil vähese õli või võiga ja grillige filee praadid, kuni need jõuavad soovitud punkti.

6. samm: serveeri ja nautige

Nüüd serveerige lihtsalt Filet Mignoni praed ja nautige seda maitsvat liha. Filet Mignoniga võivad kaasneda erinevad lisandid, näiteks riis, kartul või grillitud köögiviljad. Kasutage oma loovust ja nautige maitsvat ja keerukat sööki.

Loodame, et need näpunäited on aidanud teil õppida, kuidas filee Mignoni õigesti lõigata. Väikese praktika korral saate sellest erilist lõiku täiuslikke viilusid saada. Hea isu!

Scroll to Top