Kuidas lisada meilis dokumente

Kuidas lisada dokumendid e -posti aadressile

Lisage meilisõnumisse dokumendid on paljude inimeste jaoks tavaline ülesanne. Kas saata CV -d, jagada olulist faili või saata fotosid, on hädavajalik teada saada, kuidas õigesti lisada. Selles artiklis näitame teile samm -sammult, kuidas meilisse dokumente lisada, aga ka mõned kasulikud näpunäited.

1. samm: avage oma e -posti programm

Enne dokumentide lisamise alustamist veenduge, et teie e -posti programm oleks avatud ja olete oma kontoga ühendatud. Kõige populaarsemad e -posti programmid hõlmavad Gmaili, Outlook ja Yahoo Mail.

2. samm: looge uus e -post

Dokumentide lisamiseks peate looma uue e -kirja. Enamikus e -posti programmides leiate nupu või valiku uue e -kirja loomiseks tööriistaribal.

3. samm: sisestage saaja e -posti aadress

Tippige väljale “For” või “saaja” inimese e -posti aadress, kellele soovite lisatud dokumenti saata. Tühjendage tarnevigade vältimiseks kindlasti õigesti.

4. samm: sisestage e -posti teema

Sisestage väljale “Teema” e -posti sisu lühike kokkuvõte. See aitab saajal e -posti eesmärki mõista juba enne selle avamist.

5. samm: sisestage e -posti korpus

E -posti korpuses saate lisatud dokumendi järgimiseks sisestada sõnumi. See on valikuline, kuid võib olla kasulik täiendava konteksti või juhiste pakkumisel.

6. samm: lisage dokument

Nüüd on aeg dokument lisada. Enamikus e -posti programmides leiate failide manustamiseks ikooni või võimaluse. Klõpsake sellel suvandil ja liikuge dokumendi arvutisse salvestamise kohta.

Valige soovitud dokument ja klõpsake nuppu “Ava” või “lisa”. Sõltuvalt faili suurusest võib dokumendi e -posti lisamiseks kuluda mõni sekund.

7. samm: kontrollige lisatud dokumenti

Pärast dokumendi lisamist on oluline kontrollida, kas see lisati e -kirjale õigesti. Kontrollige, kas failinimi kuvatakse subjektivälja all või kuskil meilis nähtav.

8. samm: saatke e -post

Pärast lisatud dokumendi kontrollimist olete valmis meili saatma. Klõpsake nuppu “Saada” või sarnases suvandis, et saata e -kiri koos lisatud dokumendiga saajale.

Nüüd teate, kuidas meilisse dokumente lisada. Pidage meeles, et protsess võib sõltuvalt kasutatavast e -posti programmist pisut erineda, kuid põhilised sammud on samad. Paremate tulemuste saamiseks järgige kindlasti oma konkreetse e -posti programmi juhiseid.

Loodame, et see artikkel on olnud kasulik. Kui teil on küsimusi või vajate lisateavet, võtke meiega ühendust.

Scroll to Top