Kuidas linkida Instagrami Facebookiga

Kuidas linkida Instagrami Facebookiga

Kas teadsite, et oma Instagrami konto on võimalik siduda Facebookiga? See integratsioon võib tuua mitmeid eeliseid, näiteks hõlbustada sisu jagamist kahe platvormi vahel ja suurendada teie profiili nähtavust. Selles artiklis näitame teile samm -sammult, kuidas seda siduvat teha. Jätkake lugemist!

1. samm: juurdepääs Instagrami sätted

Esimene samm Instagrami Facebooki linkimiseks on juurdepääs teie Instagrami konto seadetele. Selleks avage oma telefonis Instagrami rakendus ja puudutage oma profiili ikooni, mis asub ekraani paremas alanurgas. Seejärel koputage ekraani paremas ülanurgas asuvat kolme horisontaalse rea ikooni ja valige suvand “Seaded”.

2. samm: linkige oma Facebooki konto

Instagrami sätetes laske ekraanil alla, kuni leiate suvandi “Lingitud konto”. Puudutage seda suvandit ja valige seejärel suvand “Facebook”. Teid suunatakse Facebooki sisselogimislehele.

Sisestage oma Facebooki kasutajanimi ja parool ning koputage “Enter”. Pärast sisselogimist näete teadet, mis kinnitab, et teie Instagrami konto on lingitud Facebookiga.

3. samm: määrake jagamisvalikud

Kui linkite oma Instagrami konto Facebookiga, on teil võimalus oma Instagrami postitusi Facebookis automaatselt jagada. Selle valiku seadmiseks minge tagasi Instagrami sätetesse ja koputage “Lingitud konto”. Seejärel koputage “Facebook” ja lubage “Jagage oma postitusi automaatselt”.

Lisaks saate valida ka seda, millist sisu jagatakse. Näiteks võite jagada ainult Instagrami fotosid või videoid. Valige lihtsalt soovitud valikud.

4. samm: nautige sidumise eeliseid

Kui linkite oma Instagrami konto Facebookiga, saate nautida mitmeid eeliseid. Üks on oma postituste jagamise lihtsus mõlemal platvormil, mis võib suurendada teie profiili nähtavust ja meelitada rohkem jälgijaid.

Lisaks võimaldab linkimine teil oma Instagrami lugusid otse Facebookis jagada, mis võib olla suurepärane viis oma publiku kaasamiseks mõlemas sotsiaalses võrgustikus.

Teine eelis on võimalus kasutada eksklusiivseid Facebooki funktsioone, näiteks sponsoreeritud reklaame. Oma konto linkimisel saate oma Instagrami postitusi tugevdada ja jõuda veelgi suurema publikuni.

Lühidalt öeldes võib Instagrami Facebooki sidumine tuua mõlemale platvormi kasutajatele mitmeid eeliseid. Järgige selles artiklis nimetatud samme ja nautige kõiki selle integratsiooni eeliseid!

Scroll to Top