Kuidas leida pilvest fotosid

Kuidas leida pilvefotosid

Tehnoloogia edendamise ja pilvesalvestuse suurenemisega otsustavad üha enam inimesi oma olulisi fotosid ja faile võrgus salvestada. Pilv pakub praktilist ja ohutut viisi oma failide salvestamiseks ja juurdepääsuks igal pool ja igal ajal. Selles artiklis uurime mõnda viisi, kuidas oma fotosid pilvest leida.

1. Kasutage pilvesalvestusteenuseid

Saadaval on mitu pilvesalvestusteenust, näiteks Google Drive, Dropbox, Microsoft OneDrive ja ICLOUD. Need teenused võimaldavad teil oma fotosid üles laadida ja kaustadesse korraldada. Fotode leidmiseks pääsege lihtsalt juurde oma valitud pilvesalvestusteenusele ja sirvige kaustu või kasutage otsingufunktsiooni.

2. Kasutage märksõnu

Tõhus viis pilvest fotode leidmiseks on märksõnade kasutamine. Fotode üleslaadimisel lisage otsingu lihtsamaks muutmiseks asjakohased märksõnad. Näiteks kui te pildistasite rannareisi, lisage märksõnad nagu “rand”, “reis” ja koha nimi. Nii et kui peate need fotod leidma, sisestage lihtsalt märksõnad pilvesalvestusteenusesse.

3. Kasutage fotoorganisatsioonide rakendusi

Lisaks pilvesalvestusteenustele on ka spetsiifilisi rakendusi pilves oma fotode korraldamiseks ja haldamiseks. Need rakendused pakuvad täiustatud organisatsiooni ressursse nagu näotuvastus, kuupäeva ja asukoha kategoriseerimine ning isegi temaatiliste albumite loomine. Mõned populaarsete rakenduste näited on Google Photos, Adobe Lightroom ja Apple Photos.

4. Varundage regulaarselt

Oluline on meeles pidada oma fotosid regulaarselt pilves. Seega väldite failide kadu tehniliste ebaõnnestumiste või juhusliku välistamise korral. Paljud pilvesalvestusteenused pakuvad automaatset varundamise võimalust, mis laadib teie fotod üles kohe, kui need jäädvustate. Kontrollige oma pilvesalvestusteenuse sätteid, et tagada automaatse varundamise aktiveerimine.

  • Järeldus
  • Pilvefotode leidmine võib olla lihtne ja kiire ülesanne, kui kasutate saadaolevaid tööriistu ja funktsioone. Kasutage pilvesalvestusteenuseid, kasutage märksõnu, kasutage fotoorganisatsioonide rakendusi ja varundage regulaarselt oma fotodele juurdepääsu ohutuse ja lihtsuse tagamiseks. Nüüd, kui teate, kuidas oma fotosid pilvest leida, nautige oma mälestuste korraldamist ja nende ohutust.

    Scroll to Top