Kuidas leibakalad kuivad

Kuidas kalu kuivaks

Leivakala on suurepärane võimalus muuta teid väljast krõbe ja seest mahlane. Selles artiklis õpetame teile samm -sammult kalade leiba, nii et see oleks kuiv ja maitsev. Vaadake seda!

1. samm: valige õige kala

Kuiva paisutatud kala saamiseks on oluline valida selle ettevalmistamiseks sobiv liik. Valged kalad, näiteks tilapia, hake või tald, on suurepärased võimalused, kuna neil on kindlam ja mahlasem liha.

2. samm: valmistage koostisosad

Kalade levitamiseks vajate järgmisi koostisosi:

  • Filledeks lõigatud kalad;
  • nisujahu;
  • pekstud munad;
  • niidijahu;
  • sool ja vürtsid maitsest.

3. samm: maitsestage kala

Enne leiba on oluline maitse parandamiseks kalad. Maitsesta fileed soola ja valitud vürtsidega. Laske mõni minut seista, et maitsed oleksid lihasse lisatud.

4. samm: valmistage ette empenação jaam

Asetage kolmes eraldi anumas jahu, pekstud munad ja riivsai. Lisage riivsaiale sool ja vürtsid, et leibale rohkem maitset anda.

5. samm: leib kala

Pange iga kalafilee nisujahu sisse, veendudes, et see oleks täielikult kaetud. Seejärel kastke filee pekstud munadesse, tagades, et see on hästi kaetud. Lõpuks andke filee riivsaia sisse, vajutades veidi nii, et leviala kleepuks.

6. samm: praadige kala

Kuumutage pannil piisavalt õliga kalafileed. Kui õli on kuum, pange pandeeritud fileed ja prae kuni kuldne ja krõbe. Vältige palju fileed korraga, nii et neid ei purustaks õliga.

7. samm: tühjendage ja serveeri

Pärast filee praadimist asetage need liigse õli tühjendamiseks paberrätikutega vooderdatud taldrikule. Serveeri kohe, kaasas teie valitud sidrun ja kastmed.

Nüüd, kui teate, kuidas kalad kuivada, proovige seda tehnikat kodus ja üllatage end tulemusega. Hea isu!

Scroll to Top