Kuidas küpsetada leiba lennukil

Kuidas küpsetada leiba lennukites

Kui olete omatehtud leiva fänn ja kui teil on kodus lennuk, siis pidage meeles, et saate selle seadme abil küpsetada maitsvaid leiba. Selles artiklis õpetame teile samm -sammult leiba küpsetamiseks lennuküürides, tagades hämmastava ja maitsva tulemuse.

1. samm: valmistage tainas

Alustuseks peate leivatainas valmistama. Valige oma valitud retsept ja järgige taigna valmistamiseks juhiseid. Tavaliselt on vaja segada jahu, vett, bioloogilist pärmi, soola ja suhkrut. Sõtkuge hästi kuni homogeense missani

2. samm: laske tainal puhata

Pärast taigna ettevalmistamist on oluline lasta sellel umbes tund puhata. Katke tainas niiske lapiga ja jätke see kuuma kohta, et see saaks korralikult kasvada.

3. samm: leiba modelleerige

Pärast puhkeaega jagage tainas väikesteks osadeks ja kujundage leiba vastavalt soovitud formaadile. Saate teha muu hulgas ümaraid leibe, baguette, rulle.

4. samm: eelsoojendus õhutükid

Enne kui leiva lennukiks paned, on oluline seda eelkuumutada. Lülitage seade sisse retseptiga näidatud temperatuuril ja laske sellel mõni minut kuumutada.

5. samm: küpseta leiba lennukites

Eeltooitud lennuküüri abil asetage leib seadme korvi. Jäta kindlasti nende vahele ruumi, et nad saaksid ühtlaselt küpsetada. Sulgege lennuk ja ajakava toiduvalmistamise aeg vastavalt retseptile. Tavaliselt kulub leib lennukites küpsetamiseks 15–20 minutit.

6. samm: kontrollige küpsetuspunkti

Pärast kavandatud aega, veenduge, et leivad oleksid kuldsed ja sees küpsetatud. Vajadusel küpsetage veel paar minutit, kuni see jõuab soovitud punkti.

7. samm: laske leibal jahe

Niipea, kui leivad on valmis, eemaldage need lennukitest ja laske neil ruudustikul jahtuda. See aitab säilitada koore karget.

8. samm: maitske omatehtud leiba

Nüüd maitske lihtsalt oma kodu kodumajale -valmistatud leiba lennukil! Serveeri see võiga, moosiga või kasutage maitsvate võileibade valmistamiseks. Olen kindel, et teile meeldib tulemus.

Proovige leiba küpsetada lennukiljul ja avastage praktiline ja kiire viis kodus värskete leibade saamiseks. Nende näpunäidete abil saate nautida maitsvaid omatehtud leiba, kui soovite.

Scroll to Top