Kuidas küpsetada küpsise tainast

Kuidas küpsetada küpsise taina

Kui töötate küpsetisega, on teil ilmselt olnud raske ja raske modelleeritav olukord. Kuid ärge muretsege, leidub mõned lihtsad tehnikad, mis aitavad teil küpsisetaina pehmendada ja muuta see uuesti kujundamiseks.

1. Kasutage õhuniisutajat

Üks tõhusamaid viise küpsisetaina pehmendamiseks on õhuniisutaja kasutamine. Pange mängu tainas lihtsalt suletud konteinerisse koos niisutajaga ja laske sellel paar tundi tegutseda. Niisutaja vabastatud veeaur niisutab mängutaina, muutes selle tempornitavamaks.

2. Lisage natuke vett

Teine võimalus on lisada küpsisetainale vett. Selleks pange näidendi tainas anumasse ja lisage järk -järgult vett, sõtkudes hästi, kuni mängutainas on pehme ja tempermalmine. Olge ettevaatlik, et mitte lisada liigset vett, kuna see võib muuta mängu taigna väga märjaks ja raskesti modelleeritavaks.

3. Kasutage taimeõli

Küpsiini taigna pehmendamiseks saab kasutada ka taimeõli. Pange lihtsalt natuke õli oma kätesse ja hõõruge mängu, sõtkudes hästi, kuni see läheb pehmemaks. Õli niisutab tainast, muutes selle tempermalmimaks ja hõlpsamaks modelleeritavaks.

4. Kuumutage tainas mikrolaineahjus

pisut riskantne tehnika, kuid see võib toimida, on mikrolaineahjus asuva küpsisetaina soojendamine. Asetage Play tainas mikrolainega sobivasse konteinerisse ja kuumutage 10-sekundilise intervalliga, kontrollides tugevat tekstuuri iga intervalliga. Olge ettevaatlik, et mitte liiga palju soojendada ja taigna sulatada.

5. Hoidke õigesti

Et küpsisetainas ei muutu raskeks ja raskesti modelleerimiseks, on oluline seda õigesti salvestada. Pärast kasutamist mähkige plastikust plastist mängufilm või asetage tihedalt suletud anumasse, vältides õhuga kontakti. See aitab säilitada taigna niiskust, muutes selle kasutamiseks alati.

Neid näpunäiteid järgides saate küpsisetaina pehmendada ja jätkata ilusate tükkide valmistamist hõlpsalt. Ärge unustage alati töötada puhta pinnaga ja kasutada sobivaid modelleerimisriistu. Lõbutsege ja laske oma loovust lahti!

Scroll to Top