Kuidas küpsetada kõrvitsa cabotiat

Kuidas küpsetada kõrvitsa cabotia

Pumpkin Cabotia, tuntud ka kui Jaapani kõrvits, on mitmekülgne ja maitsev koostisosa, mida saab kasutada erinevates retseptides. Kui otsite maitsvat viisi selle kõrvitsa ettevalmistamiseks, jõudisite õigesse kohta! Selles ajaveebis õpetame teile samm -sammult, kuidas kõrvitsa cabotiat lihtsalt ja praktiliselt küpsetada.

1. samm: valige Pumpkin Cabotia

Enne toiduvalmistamise alustamist on oluline valida kvaliteetne Cabota kõrvits. Otsige kõrvitsa, mis on kindel, ilma plekkideta või vigastatud. Kest peab olema intensiivne oranž toon.

2. samm: peske ja lõigake kõrvits

Pärast kõrvitsa valimist peske see mustuse eemaldamiseks hästi voolavas vees. Seejärel lõigake kõrvits terava noaga pooleks. Eemaldage lusika abil kõrvitsa keskelt seemned ja kiud.

3. samm: küpseta kõrvits

Kuumutage ahi temperatuuril 180 ° C Asetage kõrvitsa pooled küpsetusnõusse, mille koore külge on ülespoole. Maitsesta soola ja pipraga maitse järgi. Küpseta umbes 40 minutit või kuni kõrvits on pehme ja kuld.

4. samm: eemaldage viljaliha kõrvitsast

Pärast kõrvitsa küpsetamist eemaldage see ahjust ja laske sellel mõni minut jahtuda. Eemaldage lusika abiga kõrvitsast viljaliha, visates kesta ära. Tselluloos on pehme ja hõlpsasti eemaldatav.

5. samm: kasutage kõrvitsa paberimassi

Pumpkin Pulp Cabotiat saab kasutada erinevates retseptides, näiteks supid, püreed, pirukad ja isegi magusad toidud, näiteks koogid ja puding. Kasutage oma loovust ja proovige selle maitsva kõrvitsaga erinevaid ettevalmistusi!

lisanõu:

Kui eelistate, on ka keeva veega pannil küpsetada ka kõrvitsakabiotia. Lõika kõrvits väiksemateks tükkideks ja keetke umbes 20 minutit või kuni pehme.

Nüüd, kui teate, kuidas kõrvitsa Cabotiat küpsetada, on aeg käed määrduda ja valmistada selle hämmastava koostisosaga maitsvaid roogasid. Nautige!

Scroll to Top