Kuidas korrastada lühikesi beebi juukseid

Kuidas parandada lühikest beebi juukseid

Lühikeste juustega lapse saamine võib olla armas, kuid paljud vanemad kahtlevad, kuidas oma väikeseid juukseid korrastada. Andkem selles blogis mõned näpunäited, et muuta teie lapse juuksed veelgi ilusamaks ja korras.

põhihooldus

Enne kui hakkate lapse juukseid korrastama, on oluline tagada, et juuksed oleksid terved ja puhtad. Pese beebi juuksed sileda ja spetsiifilise šampooniga imikutele, vältides silmadega kontakti. Kasutage juhtmete lahtiühendamiseks valgust ja muutke need pehmeks.

juuste kammimine

lapse lühikeste juuste kammimiseks kasutage laia hambakammi või pehme harjase pintslit. Alustage näpunäidete juure tuvastamisega õrnade ja delikaatsete liigutustega. Vältige juuste tõmbamist või sundimist, kuna lapse peanahk on tundlik.

Juuste stiliseerimine

Ehkki lapse lühikesed juuksed ei vaja palju hoolt, võite anda oma väikese ilmele erilise puudutuse. Kasutage väikest kogust imikutele spetsiifilist geeli või salvi ja kujundage juhtmed sõrmedega. Vältige tugevate lõhnaainete või agressiivsete koostisosadega tooteid tundliku naha jaoks.

aksessuaaride vältimine

Oluline on meeles pidada, et imikutel on õrn ja tundlik nahk, seetõttu on soovitatav vältida selliste aksessuaaride nagu klambrite, vibude või elastsuse kasutamist lapse lühikestes juustes. Need objektid võivad peanahale haiget teha või põhjustada teie väikesele ebamugavust.

Vaadake professionaalset

Kui teil on endiselt küsimusi, kuidas oma lapse lühikesi juukseid hankida, nõu pidage professionaaliga. Laste kärpetele spetsialiseerunud juuksur võib anda teile konkreetseid näpunäiteid ja juhiseid lapse juustele.

Järeldus

Korraldage lapse lühikesed juuksed, võib olla lihtne ja lõbus ülesanne. Ärge unustage alati kasutada beebi tundlikule nahale sobivaid tooteid ja vältige tarvikute kasutamist, mis võivad haiget teha või häirida. Hooldusega ja kiindumusega on teie lapse juuksed alati ilusad ja korras.

Scroll to Top