Kuidas kõrge kõht lõpetada

Kuidas lõppeda kõrge kõhuga

Kas olete kunagi tundnud, et pärast sööki on kõht kõrgel? See probleem on tavaline ja seda võivad põhjustada mitmed tegurid, näiteks halb seedimine, gaasid või isegi ebapiisav dieet. Selles artiklis anname teile mõned näpunäited kõhu lõpetamiseks ja sellest ebamugavusest vabanemiseks.

tervislik toitumine

Kõrge kõhu üks peamisi põhjuseid on ebapiisav dieet. Rasvade, suhkrute ja rafineeritud süsivesikute rikka toidu tarbimine võib seedimise keeruliseks muuta ja põhjustada kõhu turset. Seetõttu on oluline võtta kasutusele tervislik toitumine, mis on rikas puuviljade, köögiviljade, köögiviljade ja tervete toitude poolest.

Vältige toite, mis põhjustavad gaase

Mõned toidud on tuntud gaaside ja kõhu turse põhjustamiseks. Vältige ubade, kapsa, brokkoli, lillkapsa, sooda, õlle ja laktoosirikka toitude liigset tarbimist. Valige hõlpsasti seedimistoidud nagu riis, kartul, kala ja lahja liha.

Harjutage füüsilisi harjutusi

Regulaarne treening võib aidata parandada seedimist ja vähendada kõrget mao. Füüsiline aktiivsus stimuleerib seedesüsteemi toimimist ja aitab soolestikus akumuleerunud gaase kõrvaldada. Lisaks aitavad harjutused kaasa kaalukaotusele, mis võib vähendada kõhu turset.

Vältige gaseeritud jookide tarbimist

gaasistatud joogid, nagu sood ja gaas gaasiga, võivad põhjustada kõhu vedamist ja suurendada kõrget mao. Vältige nende jookide tarbimist ja vali vee, looduslike mahlade või teede. Samuti võib söögikordade ajal vedelike joomine muuta seedimise keeruliseks, nii et parem on vältida.

 • Vaadake arsti
 • Vältige toite, mis põhjustavad gaase
 • Harjutus
 • Vältige gaseeritud jookide tarbimist

 • gaase põhjustavad toidud
  Easy Digestion Foods


  oad riis

  kapsa kartulid

  brokoli kala

  lillkapsas lahja liha


  Scroll to Top