Kuidas korduvat Amazonit tühistada

Kuidas korduvat ostu tühistada Amazon

Kui soovite Amazonis korduva ostu tühistada, on see artikkel teie jaoks. Korduv ostu tühistamine võib olla lihtne protsess, kui järgite õigeid samme. Selles ajaveebis selgitame samm -sammult, kuidas korduvat ostu Amazonis tühistada.

1. samm: pääse oma kontole Amazon

Esimene samm korduva ostu tühistamiseks Amazonis on teie kontole juurde pääseda. Veenduge, et olete oma õigete volitustega sisse logitud.

2. samm: pääsege juurde oma konto seadetele

Pärast sisselogimist minge oma konto seadetesse. Selle valiku leiate peatatud menüüst lehe paremas ülanurgas.

3. samm: hallata oma allkirju

Otsige oma konto seadete piires “Halda tellimusi” või midagi sarnast. Aktiivsete allkirjade juurdepääsu saamiseks klõpsake sellel suvandil.

4. samm: leidke korduv ost, mille soovite tühistada

tellimishalduse lehel näete kõigi oma korduvate ostude loendit. Lisateabe saamiseks leiate ostu, mille soovite tühistada, ja klõpsake sellel.

5. samm: tühistage korduv ost

Korduva ostuteabe lehel leiate võimaluse tühistamisvaliku. Klõpsake seda suvandit ja järgige tühistamise kinnitamiseks pakutavaid juhiseid.

6. samm: kontrollige tühistamist

Pärast korduva ostu tühistamist veenduge, et tühistamine oleks edukalt lõpule viidud. Võite saada kinnitusmeili või kontrollida allkirja olekut tellimuse haldamise lehel.

Nüüd, kui teate, kuidas korduvat ostu Amazonis tühistada, saate oma allkirju tõhusamalt hallata. Pidage meeles, et soovimatute tasude vältimiseks kontrollige regulaarselt oma allkirju.

Loodame, et see artikkel on olnud kasulik. Kui teil on rohkem küsimusi, kuidas Amazonis korduvat ostu tühistada, võtke ühendust Amazoni klienditoega.

Scroll to Top