Kuidas kööki praadida nuusutada

Kuidas kööki praadida

Kellele ei meeldi hea praadimine? Probleem on selles, et pärast praetud toitude valmistamist võib köögis lõhn olla üsna ebameeldiv. Kuid ärge muretsege, selle soovimatu lõhna kõrvaldamiseks on mõned lihtsad ja tõhusad näpunäited. Selles artiklis jagame mõned lahendused, kuidas teie köögist praadida lõhna.

1. Korralik ventilatsioon

Üks lihtsamaid viise, kuidas praadimislõhn köögi kaudu levib, on hea ventilatsiooni tagamine. Avage aknad ja uksed õhu ringluse võimaldamiseks. Võimaluse korral ühendage ka heitgaaside või õhu silur, mis aitab lõhnade kaotada.

2. Kasutage kaane

Toitude praadimise ajal kasutage panni katmiseks kaane. See aitab lõhna ohjeldada ja takistab selle levikut läbi köögi. Ärge unustage jätta auru põgenemiseks väike ava.

3. Kohene puhastamine

Kui olete praadimise lõpetanud, puhastage köök kohe. Pese kasutatud roogasid, puhastage pliit ja pinnad kraadi abil. Mida kiiremini koristate, seda vähem aega peab lõhn levima.

4. Valge äädikas

Valge äädikas on suurepärane liitlane praadimise lõhna kõrvaldamisel. Pange natuke äädikat kaussi ja jätke see mõneks tunniks kööki. Äädikas imab lõhna ja jätab keskkonnas meeldivama aroomi.

5. Sidrun

Sidrun on efektiivne ka praadimise lõhna neutraliseerimiseks. Pigistage sidruni mahl veega anumas ja jätke see kööki. Sidruni tsitruseliste lõhn aitab praadimis lõhna kõrvaldada.

6. Kohv

Kohv on tuntud oma tugeva ja meeldiva aroomi poolest. Pange kohv anumasse ja jätke see kööki. Kohvi lõhn varjab praadimis lõhna.

7. Naatriumvesinikkarbonaat

vesinikkarbonaatnaatrium on suurepärane lõhna neutraliseerija. Pange mõned söögisooda konteinerisse ja jätke see kööki. See imab praadimise lõhna ja jätab jahedama keskkonna.

8. Keskkonnatuled

Lõpuks võite kasutada ruumi maitseaineid, et muuta köök meeldivamaks lõhnaks. Turul on mitmeid võimalusi, alates pihustitest kuni eeterlike õli hajutajateni. Valige aroom, mis teile meeldib ja kasutage seda oma köögis.

Nende näpunäidete abil saate oma köögi praadimislõhna kiiresti ja tõhusalt kõrvaldada. Proovige seda ja nautige keskkonda, kus pole soovimatuid lõhnu!

Scroll to Top