Kuidas konsulteerida tollitud toodetega

Kuidas konsulteerida toodetega, mida hoitakse toll

Kui teeme rahvusvahelisi oste, on tavaline, et tooted läbivad tolli enne tarnimist. Mõnel juhul võib neid tooteid tasude kontrollimiseks ja tasumiseks säilitada. Selles ajaveebis selgitame, kuidas saate konsulteerida tollides säilitatavate toodetega ja millised on vajalikud protseduurid.

1. samm: juurdepääs IRS -i veebisaidile

TOLLI KOHTA TOOTED KOHTA, Esimene samm on pääseda Brasiilia föderaalse tulude veebisaidile. Seal leiate kogu teabe konsultatsiooni tegemiseks.

2. samm: juurdepääs jälgimissüsteemile

Otsige IRS -i veebisaidilt tellimisjälgimissüsteemi. Üldiselt asub see jaotises “Teenused” või “konsultatsioonid”. Süsteemi juurdepääsu saamiseks klõpsake vastaval lingil.

3. samm: sisestage tellimuse andmed

Jälgimissüsteemis peate sisestama tollides säilitatava tellimuse andmed. Üldiselt taotletakse jälgimisnumbrit või impordi koodi. Seda teavet saab müüjalt või ettevõttelt, kes vastutab laevanduse eest.

4. samm: kontrollige järjekorra olekut

Pärast tellimuse andmete sisestamist annab jälgimissüsteem teavet selle oleku kohta. Kui tellimus säilitatakse tollides, saate seda teavet vaadata ja saada lisateavet vabastamiseks vajalike protseduuride kohta.

5. samm: järgige IRS -i juhiseid

Pärast kontrollimist tollides säilitamise kontrollimist on oluline järgida IRS -i juhiseid. Üldiselt peate täitma impordi vormi, maksma tasulised tasud ja esitama taotletud dokumendid.

Oluline on märkida, et igal juhul võivad olla konkreetsed protseduurid, seetõttu on oluline järgida tulude juhiseid, et vältida toote vabastamise probleeme ja viivitusi.

Tollides säilinud tooted võivad olla bürokraatlik protsess, kuid järgides õigeid samme ja IRS -i juhiseid, saate oma tooteid õigesti ja seaduslikult vabastada.

Loodame, et see ajaveeb on olnud kasulik, kui mõistate, kuidas konsulteerida tollitud toodetega. Kui teil on küsimusi, jätke kommentaaridesse, et aitame hea meelega!

Scroll to Top