Kuidas kella võtta

Kuidas võtta kella kummi

Kui teil on metalli käevõruga kell ja peate suurust reguleerima, peate võib -olla eemaldama käevõrust ühe või mitu punga. Selles ajaveebis õpetame teile samm -sammult, kuidas seda hõlpsalt ja ohutult teha.

vajalikud materjalid

  • pintsetid
  • väike kruvikeeraja
  • Pin

samm -sammult

1. Tuvastage eemaldatavad pungad

Jälgige kella käevõru ja tuvastage suuruse reguleerimiseks vajalikud pungad. Tavaliselt on neil nooled, mis tähistavad eemaldamise suunda.

2. Kasutage pintsetid tihvtide vabastamiseks

Pintsetistega hoidke näpi, mis hoiab käevõrus kummi, ja lükake see nooltega tähistatud suunas. Tehke seda iga tihvti jaoks, mis tuleb eemaldada.

3. Eemaldage tihvtid kruvikeeraja

abil

Lükake väikese kruvikeerajaga tihvtid täielikult käevõrust välja. Olge ettevaatlik, et mitte kahjustada käevõru ega jälgi selle protsessi ajal.

4. Eemaldage pungad

Kui tihvtid on eemaldatud, saate pungad käevõrust eraldada. Hoidke neid turvalises kohas, kui peate tulevikus käevõru suurust suurendama.

5. Ühendage käevõru

uuesti

Pärast vajalike pungade eemaldamist ühendage käevõru, mis sobib ülejäänud linkidega. Kindlasti joondage tihvtid korralikult käevõru aukudega.

6. Testige reguleerimist

Asetage käekell randmele ja veenduge, et kohandamine oleks sobiv. Vajadusel korrake pungade eemaldamise protsessi, kuni saate soovitud suuruse.

Nüüd, kui teate, kuidas kella võtta, saate oma käevõru kiiresti ja hõlpsalt reguleerida. Pidage meeles, et tööriistade käitlemisel olge ettevaatlik ja kui soovite, otsige kohandamise jaoks spetsialiseerunud spetsialiseerunud spetsialiseerunud spetsialiseerunud spetsialiseerunud spetsialisti.

Scroll to Top