Kuidas kehast tegutseda

Kuidas kehasse mõõta

Kui tegemist on riiete veebist ostmisega või isegi juba olemasolevate tükkidega kohandamisega, on oluline teada, kuidas kehast õigesti mõõtmisi teha. See tagab, et riided sobivad ideaalselt ja väldib selliseid probleeme nagu liiga tihedad või liiga laiad tükid.

Miks teha keha mõõtmisi?

Kehameetmete võtmine on oluline, et tagada riiete hea sobivus. Igal inimesel on ainulaadne keha, erinevate proportsioonide ja kujuga ning mõõtmised on õige suuruse leidmiseks hädavajalikud.

Lisaks veebiriide ostmisel on tavaline leida mõõtmiste mõõtmisi, mis aitavad valida õige suuruse. Teie meetmete tundmine hõlbustab seda protsessi oluliselt ja väldib vajadust vahetuste ja tagastamise järele.

samm -sammult, et võtta meetmed kehast välja

Meetmete kehast välja saamiseks vajate abistamiseks paindlikku linti ja inimest. Järgige allpool samm -sammult:

 • büst: mõõtke rindade kõige väljaulatuva osa kaudu rindade ümbermõõt.
 • vöökoht: mõõtke vöökoha ümbermõõt pagasiruumi kitsamas osas.
 • Puus: Mõõtke puusa ümbermõõtu kõige väljaulatuvamas osas.
 • kõrgus: mõõtke kõrgus pea ülaosast põrandani.
 • käsi: Mõõtke käe ümbermõõt kõige väljaulatuvamas osas.
 • jalg: Mõõtke jalgade ümbermõõt kõige väljaulatuvamas osas.
 • Pidage meeles, et hoidke lindi meetrilist messi, kuid ilma liiga palju pigistamata. Pange kõik mõõtmised üles, et oleks hõlpsasti riiete ostmine või muudatuste tegemine.

  täiendavad näpunäited

  Lisaks põhimeetmetele on ka muid meetmeid, mis võivad olla kasulikud, sõltuvalt otsinud rõivast. Näiteks pükste puhul on oluline mõõta jala pikkust ja reie laiust.

  Veel üks oluline näpunäide on alati kontrollida veebipoodides saadaolevaid mõõtmistabeleid. Igal brändil võib olla oma mõõtmised, seega on õige suuruse leidmiseks oluline võrrelda oma.

  Lõpuks pidage meeles, et keha mõõtmised võivad aja jooksul erineda, nii et alati on hea neid regulaarselt värskendada, eriti kui olete kaalukaotuse või võimenduse protsessis.

  Järeldus

  Keha mõõtmiste võtmine on hädavajalik, et tagada riided ja vältida selliseid probleeme nagu tihedad või liiga laiad tükid. Järgige selles artiklis esitatud samm -sammult ja on alati värskendanud mõõtmisi, et hõlbustada oma ostude ja rõivaste korrigeerimist.

  Loodan, et see artikkel oli kasulik! Kui teil on küsimusi või ettepanekuid, jätke allpool olevatesse kommentaaridesse.

  Scroll to Top