Kuidas kavandada meeskondade kohtumist

Kuidas kavandada kohtumist meeskondades

Microsofti meeskonnad on suhtlus- ja koostööplatvorm, mis võimaldab meeskondadel kaugselt koostööd teha. Meeskondade üks olulisemaid omadusi on virtuaalsete koosolekute kavandamise võimalus. Selles artiklis näitame teile samm -sammult, kuidas meeskondade kohtumist kavandada.

1. samm: meeskondadele juurdepääs

Alustuseks peate pääsema Microsofti meeskondadele. Seda saate teha töölauarakenduse või brauseri kaudu. Kui teil pole meeskondi veel installitud, saate selle tasuta Microsofti veebisaidilt tasuta alla laadida.

2. samm: uue koosoleku loomine

Pärast meeskondadele juurdepääsu näete võimalust luua uus koosolek. Klõpsake seda suvandit, et käivitada ajakava.

3. samm: koosoleku üksikasjade täitmine

Nüüd on aeg täita oma koosoleku üksikasjad. Peate esitama kohtumise pealkirja, (valikulise) kirjelduse, kohtumise kuupäeva ja kellaaja ning kutsutud osalejad.

Võite ka valida, kas kohtumine on korduv koosolek, st kui seda korratakse teatud ajavahemiku jooksul. Samuti saate määratleda, kas kohtumine on ainult heli või kui teil on ka video.

4. samm: koosoleku valikute konfigureerimine

meeskonnad pakuvad teie kohtumiseks mitmeid konfiguratsioonivõimalusi. Saate määratleda, kas koosolek registreeritakse, kui osalejad saavad oma ekraanid jagada, kui iga osaleja jaoks on tähtaeg, muu hulgas.

5. samm: koosoleku kutse saatmine

Pärast kõigi üksikasjade täitmist ja koosolekuvalikute seadistamist saate kutse osalejatele saata. Võistkonnad võimaldavad teil kutse saata e -posti teel või kopeerida koosoleku lingi ja jagada osalejatega teiste meediate kaudu.

6. samm: koosolekul osalemine

Päeval ja ajalisel kellaajal pääsevad osalejad koosolekule juurde, klõpsates teie saadetud lingil. Need suunatakse meeskondade virtuaalsesse koosolekuruumi, kus nad saavad koosolekul osaleda heli ja video kaudu, jagada ekraanide, vahetada sõnumeid muu hulgas.

Ja valmis! Nüüd teate, kuidas kavandada koosolekut Microsofti meeskondades. See tööriist on äärmiselt kasulik meeskondadele, kes töötavad eemalt või vajavad tõhusalt suhelda. Proovige kavandada meeskondade koosolek ja nautige kõiki eeliseid, mida see platvorm pakub!

Scroll to Top