Kuidas kasutada PO -ja vee tolmuimejat

Kuidas kasutada tolmuimejat ja Water Electrolux

Kodus tolmuimeja omamine võib puhastamist märkimisväärselt hõlbustada, kuna see suudab pürgida nii kuiva mustuse kui ka vedeliku poole. Selles ajaveebis õpetame teile, kuidas kasutada Electroluxi pulbrit ja vee tolmuimejat tõhusalt ja ohutult.

1. samm: tolmuimeja seadistamine

Enne kui hakkate kasutama Electroluxi pulbrit ja vee tolmuimejat, on oluline see õigesti kokku panna. Järgige vajalike osade ja lisaseadmete jaoks kasutusjuhendite juhiseid.

2. samm: keskkonna ettevalmistamine

Enne tolmuimeja sisselülitamist veenduge, et keskkond oleks vaba objektidest, mis võivad seadme läbimist takistada. Eemaldage vaibad, lahtised juhtmed ja muud esemed, mis võivad puhastamist takistada.

3. samm: õige funktsiooni valimine

Vaakumipuhastusvahendil ja vee Electroluxil on erinevad funktsioonid, näiteks tolmu aspiratsioon, vedelik aspiratsioon ja löök. Valige soovitud funktsioon vastavalt puhastusvajadusele.

4. samm: tarvikute kasutamine

Paremate tulemuste saamiseks kasutage igat tüüpi pinna jaoks sobivaid tarvikuid. Elektroluxi pulber ja veevaakumpuhastus on konkreetsete suu põrandate, polsterduse, nurkade ja pragude jaoks.

 • Ühendage sobiv otsik ekstensortoruga;
 • Sobige ekstensoritoru vaakumvoolikusse;
 • Ühendage voolik tolmuimejaga;
 • Reguleerige ekstensor -toru kõrgust vastavalt teie eelistustele;
 • Alustage puhastamist.
 • funktsioon
  Kuidas kasutada


  pulbri aspiratsioon Lülitage puhastatava pinna üle õige otsiku, liigutades seda aeglaselt ja taha.

  vedelik aspiratsioon Kasutage vedelike jaoks konkreetset otsikut ja liigutage seda üle niiske ala, et püüda vedelikku.

  hingamine Ühendage vaakumpuhasti ekstrahenoritoru ja kasutage seda lehtede, tolmu ja kerge mustuse puhumiseks.


  5. samm: reservuaari tühjendamine

  Pärast puhastamist on oluline tühjendada tolmuimeja ja Water Electrolux reservuaar. Kontrollige kasutusjuhendit, kuidas seda õigesti teha, kuna protsess võib vastavalt seadme mudelile varieeruda.

  6. samm: hooldus ja hooldus

  Elektroluxi pulbri ja veevaakumi puhastusvahendi nõuetekohase toimimise tagamiseks on oluline korraldada korralik hooldus. Puhastage filtrid regulaarselt, veenduge, et pole voolikuid ja hoidke seadet kuivasse ja ohutusse kohta.

  Nüüd, kui teate, kuidas tolmuimejat ja vee Electroluxit kasutada, kasutage võimalust muuta oma kodupuhastusvahend ja mustusevaba. Pidage alati meeles, et lugege kasutusjuhendit ja järgige tootja esitatud turvajuhiseid.

  Scroll to Top