Kuidas kasutada Minecrafti täitmist

Kuidas kasutada Minecraft

Minecraft on ehitus- ja seiklusmäng, mis võimaldab mängijatel uurida virtuaalset maailma ja ehitada oma loomingut. Üks kasulikumaid tööriistu Minecrafti ehitamiseks on käsk “Täitke”. Selles artiklis selgitame, kuidas kasutada käsku “Täit” ja anda näpunäiteid selle funktsionaalsuse maksimaalselt kasutamiseks.

Mis on käsk “täida”?

Käsk on Minecraftis võimas tööriist, mis võimaldab mängijatel täita ala konkreetsete plokkidega. Selle käsu abil saate luua keerulisi struktuure, täita auke, luua seinu ja palju muud. Käsk “täitke” on eriti kasulik suurte projektide ehitamiseks ja aja säästmiseks.

Kuidas kasutada käsku “Täit”

Minecraftis käsu “täitke” kasutamiseks peavad teil olema operaatori privileegid (OP) või olema maailma omanik. Käsu kasutamiseks järgige allolevaid samme:

 • Avage käsukonsool, vajutades klaviatuurile klahvi “T”.
 • Sisestage käsk “/FILL”, millele järgneb selle ala koordinaadid, mille soovite täita. Näiteks “/FIT 10 10 10 20 20 20” täidab pindala 10x10x10 kuni 20x20x20.
 • Määrake ploki tüüp, mida soovite kasutada. Näiteks “/täitke 10 10 10 20 20 20 20 20 Minecraft: Stone” täidab ala kiviplokkidega.
 • Käsu käivitamiseks ja soovitud plokkidega täitmiseks vajutage “Enter”.
 • Lisaks saate ehituse veelgi kohandamiseks kasutada muid võimalusi käsuga “Täitke”. Näiteks saate lisada suvandi “Asendage”, et asendada piirkonnas ainult konkreetsed plokid, selle asemel, et täita kogu piirkond.

  näpunäited käsu “täitke” kasutamiseks

  Siin on mõned kasulikud näpunäited Minecrafti käsu “täitmise” maksimaalselt kasutamiseks:

  • Kasutage suhtelisi koordinaate: Absoluutsete koordinaatide kirjutamise asemel saate oma praeguse positsiooniga piirkondade täitmiseks kasutada suhtelisi koordinaate. Näiteks “/täitke ~ ~ ~ 10 ~ 10 ~ 10 Minecraft: puit” täidab teie ümber pindala 10x10x10 plokid puitplokkidega.
  • Proovige erinevat tüüpi plokke: Minecraft pakub mitmesuguseid plokke, mille vahel valida. Ainulaadsete ja huvitavate hoonete loomiseks uurige erinevat tüüpi plokke ja kombinatsioone.
  • Planeerige oma konstruktsioon: Enne käsu “Täitke” kasutamist on kasulik kavandada oma ehitamine paberile või 3D -modelleerimisprogrammile. See aitab teil paremini vaadata, kuidas piirkond täidetakse, ja vältida vigu.

  Lühidalt öeldes on käsk “Fill” Minecraftis võimas tööriist, mis võimaldab mängijatel täita piirkondi konkreetsete plokkidega. Kasutades seda käsku õigesti ja järgides mõnda kasulikku näpunäidet, saate luua hämmastavaid struktuure ja säästa mängu aega. Lõbutsege hoonet!

  Scroll to Top