Kuidas kasutada lahtist pulbrit

Kuidas kasutada lahtist pulbrit: näpunäited ja nipid laitmatu meigi jaoks

Meigi osas on lahtine pulber üheski vajalikus mitmekülgsemaid ja olulisemaid tooteid. See aitab alust kinnitada, halvenemist juhtida ja sujuva ja püsiva viimistluse tagada. Kuid paljud inimesed kahtlevad endiselt, kuidas lahtist pulbrit õigesti kasutada. Selles artiklis jagame teile näpunäiteid ja nippe, et seda hämmastavat toodet maksimaalselt ära kasutada.

1. samm: valmistage nahk

Enne lahtise pulbri pealekandmist on oluline nahk õigesti valmistada. Puhastage ja niisutage oma nägu kindlasti korralikult. Seejärel kandke valitud alus ja oodake mõni minut, et see täielikult kuivaks.

2. samm: valige parem lahtipulber

Turul on saadaval erinevat tüüpi lahtisipulbrit, millel kõigil on oma eripärad. Teie jaoks parema lahtise pulbri valimiseks mõelge oma nahatüübile ja soovitud efektile. Kui teil on rasune nahk, valige lahtise pulbri maatriks. Kui teil on kuiv nahk, valige niisutav lahtipulber.

3. samm: kandke lahtist pulbrit

Lahtise pulbri kasutamist saab sõltuvalt soovitud efektist teha erineval viisil. Siin on mõned võimalused:

 • suur ja armas pintsel: Võtke suur armas pintsel ja sukelduge see lahtisesse pulbrisse. Seejärel andke üleliigse eemaldamiseks valgus löök ja kalda pulber näole, alustades tsooni T -ga (otsmik, nina ja lõug) ja levides teistesse piirkondadesse.
 • käsn: Kui eelistate intensiivsemat katvust, saate lahtise pulbri käsnaga kanda. Vajutage käsn õrnalt tolmule ja kandke näole, andes kergeid helmeid.
 • poolläbipaistev pulber: poolläbipaistev pulber on suurepärane võimalus meigi viimistlemiseks. Kandke see suure, armsa pintsliga, andes meigi tihendamiseks ja veatu välimuse tagamiseks kogu näo heledad helmed.
 • 4. samm: aruanne kogu päeva jooksul

  Meigi terve päeva puutumatuna hoidmiseks on soovitatav teha väikeseid puudutusi lahtise pulbriga. Liigse läike eemaldamiseks ja veatu viimistluse tagamiseks on alati pintsel või käsn, mille kotis on natuke lahtist pulbrit.

  5. samm: eemaldage meik korralikult

  Päeva lõpus on naha tervise säilitamiseks oluline kogu meik õigesti eemaldada. Kasutage valitud meigieemaldust ja puhastage nägu õrnalt. Seejärel peske nägu nahatüübi jaoks sobiva näoseebiga ja kandke niisutaja, et tagada vajalik hüdratsioon.

  Nüüd, kui teate, kuidas lahtist pulbrit õigesti kasutada, proovige neid näpunäiteid ja nippe veatu ja püsiva meigi jaoks. Ärge unustage kohandada tehnikaid vastavalt oma eelistustele ja vajadustele. Lõbutsege ja rokige oma meigiga!

  Scroll to Top