Kuidas kasutada Elseve’i erakordset õli

Kuidas kasutada Elseve’i erakordset õli

Elseve’i erakordne õli on mitmekülgne ja tõhus toode juuste eest hoolitsemiseks. Toitainete ja looduslike õlide osas rikka valemiga pakub see juustele läiket, pehmust ja kaitset. Selles ajaveebis näitame teile, kuidas seda toodet õigesti kasutada ja hämmastavaid tulemusi saada. Vaadake seda!

samm -sammult Elseve’i erakorralise õli kasutamiseks

1. Pese juukseid hästi: Enne õli pealekandmist on oluline, et juuksed oleksid puhtad ja jäätmeteta. Kasutage valitud šampooni ja loputage hästi.

2. Eemaldage liigne vesi: Pärast juuste pesemist eemaldage liigne vesi rätikuga. Juhtmed peaksid olema niisked, kuid mitte leotatud.

3. Kandke õli: pange paar tilka Elseve’i erakordset õli peopesasse ja levitage seda juhtmete pikkuses. Vältige rakendamist otse juurele, et mitte õliseid juukseid jätta.

4. Massaaž õrnalt: kätega masseerige juukseid õrnalt, tagades õli ühtlaselt jaotumise.

5. Kammige juuksed: kasutage juuste lahtiütlemiseks laia hambakammi ja veenduge, et õli levib kogu ahelates.

6. Lõpetage nagu soovite: lõpetage nüüd lihtsalt soeng, nagu soovite. Võite lasta juustel loomulikult kuivada või kasutada kuivati ​​ja modelleerijat, et luua keerukama ilme.

Lisanärme tulemuste parandamiseks

– kasutage Elseve’i erakordset õli eelreknana: Enne juuste pesemist kandke õli juustele ja laske sellel mõni minut toimida. Seejärel pese normaalselt. See tehnika aitab kaitsta juukseid šampooni põhjustatud kuivuse eest.

– Segage õli oma hüdratsioonimaskiga: niisutava toime suurendamiseks lisage oma hüdratsioonimaskile paar tilka õli ja kandke juustele. Las see käitub mõni minut ja loputage hästi.

– kasutage õli viimistlejana: Pärast soengu viimistlemist kandke juuste otsadele väike kogus õli, et hõõguda ja kontrollida.

 • Elsevese erakorralise õli eelised:
  • intensiivne sära
  • pehmus ja sedemus
  • Kaitse kahjustuste eest
  • Frizz Control
  • sügav hüdratsioon


  bränd
  toode
  hind


  elseve erakordne õli r 29,90 dollarit


  Nüüd, kui teate, kuidas Elseve’i erakordset õli kasutada, nautige selle hämmastava toote kõiki eeliseid ja saate uimastatavaid juukseid. Proovige ennast üllatada!

  Klõpsake siin , et saada lisateavet Elseve’i erakordse õli kohta.

  Allikas: elseve

  Scroll to Top