Kuidas kassi kutsikat toita

Kuidas kassi kutsikat toita

Kassi kutsika nõuetekohane toitmine on selle tervisliku kasvu ja korraliku arengu tagamiseks hädavajalik. Selles postituses käsitleme peamist hooldust ja näpunäiteid teie kassi kutsika toitamiseks parimal võimalikul viisil.

1. Valige korralik voog

Sööda valimine on kutsika tasakaalustatud dieedi tagamiseks kriitilise tähtsusega. Valige kutsikate konkreetne sööt, kuna need sisaldavad kassi tervislikuks kasvuks vajalikke toitaineid. Kontrollige alati pakendit ja valige kvaliteedi ratsioon, mis sobib teie kutsika vanuseks.

2. Pakkuge väikeseid portsjone mitu korda päevas

Kassi kutsikatel on väike seedesüsteem ja nad ei saa korraga suuri koguseid süüa. Seetõttu on oluline pakkuda väikeseid söödaid mitu korda päevas. Jagage tootja soovitatud päevas vähemalt 4 või 5 söögikorda.

3. Hoidke magevett alati saadaval

Lisaks söödale on oluline tagada, et teie kassi kutsikas oleks kogu aeg saadaval värske ja puhas vesi. Kassidel on kombeks joodada vähe vett, seetõttu on oluline julgustada neid rohkem jooma. Üks näpunäide on pakkuda vett erinevates anumates ja isegi kasside kassi allikasse, mis tavaliselt nende tähelepanu köidab.

4. Vältige omatehtud toiduga toitu

Ehkki kassile on ahvatlev pakkuda omatehtud toitu, on oluline seda praktikat vältida. Konkreetne kutsikate sööt sisaldab kõiki CAT -i nõuetekohaseks kasvuks vajalikke toitaineid, samas kui omatehtud toit võib olla tasakaalust väljas ja ei vasta kutsika kõigile toitumisvajadustele.

 • 5. Tutvustage niisket toitu järk -järgult
 • Niiskeid toite, näiteks kotikesi ja patte, saab kassi toidusse järk -järgult toota. Need on suurepärane võimalus vee tarbimise suurendamiseks ja neid saab pakkuda ka suupistetena või stimuleerida kutsika isu.

  6. Ole teadlik konkreetsetest vajadustest


  Mõnel kassi kutsikatel võivad tervislike seisundite või konkreetsete rasside tõttu olla konkreetsed toiduvajadused. Kutsika piisavate juhiste saamiseks pöörduge alati veterinaararsti poole.


  7. Tähelepanu ebapiisavatele söötmismärkidele

  Jälgige oma kassi kutsika käitumist pärast sööki. Kui sellel on sagedane oksendamine, kõhulahtisus, söögiisu puudumine või seedetrakti ebamugavustunne mõni muu märk, on oluline otsida veterinaararsti kutsika söötmist ja tervist.

  .

  Järeldus

  Kassi kutsika nõuetekohane toitmine on selle tervisliku kasvu ja korraliku arengu tagamiseks hädavajalik. Valige kvaliteediratsioon, pakkuge mitu korda päevas väikeseid portsjoneid, hoidke magedat vett alati saadaval ja vältige omatehtud toiduga söötmist. Sisestage järk -järgult niiske toit ja olge teadlik oma kutsika konkreetsetest vajadustest. Ja ennekõike nõu pidage alati veterinaararstiga, et saada piisavaid juhiseid oma kassi kutsika toitmiseks.

  Scroll to Top