Kuidas kanda salli kui pluusi

Kuidas kanda salli pluusina

Kui otsite loomingulist ja stiilset viisi taskurätikuid kandmiseks, proovige need muuta pluusideks! See suundumus on saavutanud üha rohkem populaarsust ja see võib olla suurepärane võimalus anda oma välimus ainulaadne puudutus. Selles artiklis näitame teile võimalusi taskurätikuid, näiteks pluusid ja kuidas neid teiste rõivatükkidega ühendada.

1. Sall, mis on seotud ees

Üks lihtsamaid viise salli muutmiseks pluusiks on selle ees sidumine. Selleks võite valida keskmise suurusega ruudukujulise taskurätiku. Kolmnurga moodustamiseks voldi see pooleks ja siduge otsed keha ees. Sõlme saate reguleerida, et pluusid on oma maitse järgi tihedamaks või lõdvemaks.

2. Sall, mis on seotud kaela ümber

Teine võimalus on salli kanda salli stiilis pluusi. Voldi sall pooleks, moodustades kolmnurga ja siduge otsad kaela taha. Las lahtised otsad kukuvad üle rinna, luues V V. See on elegantsem võimalus ja seda saab kombineerida kõrge madaga seeliku või pükstega.

3. Sall on seotud tagaküljele

Kui soovite julgemat ilmet, proovige siduda sall seljas. Voldi sall pooleks, moodustades kolmnurga ja siduge otsad kaela taha. Seejärel ületage otsad oma keha ees ja siduge uuesti selga. See suvand loob tagaküljel dekoltee ja seda saab kombineerida kõrge vöökoha või lühikeste pükstega.

4. Sall kui kärbitud ülaosa

moodsama ilme jaoks saate salli muuta kärbitud ülaosaks. Voldi sall pooleks, moodustades kolmnurga ja siduge otsad kaela taha. Seejärel ületage otsad keha ees ja siduge uuesti taga, näidates kõhtu. Kombineerige välimuse tasakaalustamiseks kõrgete pindadega pükste või seelikuga.

5. Sall kui kimono

Kui soovite pingevabamat ilmet, proovige kanda salli kui kimono. Voldi sall pooleks, moodustades kolmnurga ja siduge otsad kaela taha. Seejärel ületage otsad oma keha ees ja siduge uuesti selga. Las lahtised otsad kukuvad üle nende käte, luues mangoefekti. Kombineerige juhusliku ilme saamiseks teksade või lühikeste pükstega.

Järeldus

Taskurätikuid nagu pluusid kasutavad, võib olla lõbus ja loominguline viis oma välimuse eriliseks puudutuseks. Proovige erinevaid võimalusi ja uurige, milline neist sobib teie stiiliga. Ärge unustage valida kerge kanga sallid ja teile meeldivad väljatrükid. Nüüd lihtsalt roki oma uus salli pluus!

Scroll to Top