Kuidas juua Campari

Kuidas juua Campari: näpunäited ja retseptid

Campari on üks kuulsamaid ja hinnatavamaid likööre maailmas. Oma ainulaadse ja silmatorkava maitsega on see suurepärane võimalus neile, kellele meeldivad keerukad ja isiksusejoogid. Selles ajaveebis räägime teile kõike, mida peate teadma, kuidas Campare juua, alates ettevalmistamise näpunäidetest kuni maitsvate retseptideni. Nii et olge valmis avastama uusi viise selle erilise joogi nautimiseks!

Mis on Campari?

Campari on Itaalia likööri, mille lõi 1860. aastal Gaspare Campari. Teie retsepti hoitakse tänapäevani saladuses, kuid me teame, et see on valmistatud mõru ürtide, vürtside ja puuviljade segust. Selle maitse on intensiivne ja kergelt magus, iseloomuliku kibeda puudutusega.

Kuidas juua puhast kella?

Üks traditsioonilisemaid viise Campari nautimiseks on see, et see on puhas, jääga. Selleks täitke lihtsalt klaasi jääkuubikutega, lisage annus kellu ja segage õrnalt. See on ideaalne võimalus neile, kellele meeldib jooki kõige puhtamal ja ehtsamal viisil maitsta.

Campari joogi retseptid

Campari on ka mitmekülgne koostisosa, mida saab kasutada erinevates joogiretseptides. Siin on mõned soovitused, mida proovida:

 • negroni: seguga jääga klaasis segage võrdsed osad Campari, džinni ja punase punasega. Segage hästi ja kaunista haige oranžiga.
 • Aperol Spritz: Klaasi jääs segage 3 osa Prosecco, 2 osa aperoli ja 1 osa gaasi gaasiga. Kaunistage haige oranžiga.
 • campari toonik: seguga jääga klaasis segage 1 osa Campari ja 3 osa toonilist vett. Lõpetage Sitsiilia sidruni sicil.
 • uudishimu Campari

  kohta

  Campari on jook, mis on täis ajalugu ja huvitavaid uudishimu. Siin on mõned neist:

  • päritolu: Campari loodi Itaalias Novara linnas ja sai kiiresti populaarseks kogu riigis.
  • iseloomulik värv: Campari intensiivne punane värv saadakse looduslike värvainete lisamisega.
  • Reklaam: Campari on tuntud oma ikooniliste reklaamikampaaniate poolest, kes osalesid tuntud kunstnikke nagu Andy Warhol.

  Järeldus

  Campari on ainulaadne ja isiksusega täidetud jook, mida saab nautida mitmel viisil. Ükskõik, kas puhas, jää või maitsvate jookidega, on see alati suurepärane valik neile, kes otsivad intensiivseid ja silmatorkavaid maitseid. Loodame, et see ajaveeb on inspireerinud teid proovima uusi viise Campari joomiseks. Nautige ja röstiti erilisteks hetkedeks selle joogiga nii eriline!

  Scroll to Top